Woda utleniona – najtańsza i najskuteczniejsza broń w walce z chorobami cywilizacyjnymi

Pomimo tego, że coraz więcej słyszy się o leczeniu nadtlenkiem wodoru, potocznie wodzie utlenionej, wiele osób nadal ogarnia ogromne zdziwienie. Jak to woda utleniona? Przecież to służy do przemywania ran! To prawda. Poza tym leczy przy okazji raka oraz wiele innych chorób uznawanych za „nieuleczalne”. Woda utleniona w odpowiedniej dawce i formie to nic innego jak tlen, a tlen to esencja życia.

KARTA CHARAKTERYSTYKI – Woda utleniona

Odpowiednia dawka może leczyć, nieodpowiednia zabić..

Słynny lekarz i przyrodnik, uważany za ojca medycyny nowożytnej – Paracelsus (1493-1591) zwykł mawiać “Cóż jest trucizną? Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną. Tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną”.

Woda utleniona powiedzmy jeszcze ujdzie, ale jak ktoś już słyszy perhydrol, z którego robi się wodę utlenioną na cele lecznicze, to koniec rozmowy gwarantowany. Przecież perhydrol to żrąca trucizna! To prawda, czysty nadtlenek wodoru w stężeniu 30% to żrący koktajl. Rozcieńczony do 3% daje wodę utlenioną 10 krotnie czystszą od tej z apteki! Ta apteczna zawiera sporo ołowiu i cynku!

Wkurza mnie strasznie, że reakcje na coś, co rzeczywiście jest nieszkodliwe i skuteczne, a jedynie mało rozpropagowane, są tak skrajnie agresywne. Nikomu za to nie przeszkadza dodawanie aspartamu do większości lekarstw dla dzieci! W tym przypadku przecież wszystko jest ok, bo syrop ten czy tamten sprzedawany jest w aptece. Aspartam to jedynie przykład, znalazłoby się więcej takich „kwiatków”, ale to nie czas i miejsce na tematy z rodzaju „co nas truje”. To jest artykuł o tym co naprawdę leczy.

Siła leczenia tkwi zawsze w odpowiednio dobranej dawce. Tak samo jak perhydrol wypity w czystej postaci, zwykła woda również może Cię zabić! Wypicie chociażby z rana czterech szklanek najzwyklejszej w świecie wody może spowodować znaczący spadek sodu w organizmie i tym samym doprowadzić do ataku serca. Dodatkowo kobieta, która jest wegetarianką i ma w związku z tym niedobory sodu, mogłaby nawet umrzeć w takiej sytuacji! Podobna sytuacja może wystąpić u człowieka, który jedzie na diecie bogatej w potas. Wprowadzanie do takiej diety zbyt dużej ilości wody, może spowodować, że padnie trupem.

Wróćmy do wątku, że woda utleniona jednak leczy..

Jeśli pójść tropem słynnego noblisty Otto Warburga, który udowodnił, że u podstaw każdego nowotworu tkwi niedostatek tlenu na poziomie komórkowym, można śmiało stwierdzić, że woda utleniona może leczyć raka. I tak też się dzieje. Nadtlenek wodoru z powodzeniem używany jest w leczeniu chorób nowotworowych, jako że dociera do źródła przyczyny – umierającej z niedotlenienia komórki. Rak rozwija się tylko w środowisku beztlenowym! Weźmy za przykład chorych na białaczkę, u których produkcja nadtlenku wodoru jest mniejsza o 70%! Dopóki nie zostanie przywrócony jego poziom, wyleczenie takiego chorego jest praktycznie niemożliwe.
W swoich wywodach dr Warburg tłumaczył:

„Tkanki nowotworowe są kwaśne, natomiast zdrowe tkanki alkaliczne. Woda rozdziela się na jony H + i OH-, jeśli istnieje nadmiar jonów H + to występuje odczyn kwaśny. Gdy istnieje nadmiar jonów OH-, to mamy do czynienia z odczynem zasadowym.”
„Brak tlenu i występowanie kwasicy to dwie strony tego samego medalu: jeśli masz jedno, masz też drugie”

„Wszystkie zdrowe, normalne komórki bezwzględnie wymagają tlenu, ale komórki nowotworowe mogą żyć bez niego – Reguła, od której nie ma wyjątku”
„Jeśli by pozbawić komórkę 35% jej tlenu, to w ciągu 48 godzin może zamienić się w komórkę nowotworową.”

Zgłębiając dalej temat niedotlenienia komórkowego w kontekście innych chorób, okazuje się, że uzupełnienie komórek w dostateczną ilość tlenu mogłoby pomóc w większości schorzeń cywilizacyjnych. Wszystkie patogeny, takie jak bakterie, wirusy, grzyby i pasożyty, żyją w środowisku beztlenowym. Od tlenu uciekają gdzie się da, a najczęściej od niego giną. Odpowiednio potraktowany nadtlenkiem wodoru wirus grypy znika w przeciągu godziny!

Przykrym faktem jest, że cierpimy dziś na niedostatek tlenu. Czy jesteś chory, czy nie, pewnie Ciebie też to dotyczy. I nie mowa tu o tlenie molekularnym (cząsteczkowym), wdychanym na spacerze, czy w namiocie tlenowym! Takie zabiegi nie dotlenią naszych komórek. Mowa o tlenie atomowym, który nie tylko przywraca prawidłową pracę komórek, ale i, utleniając niedotlenione substancje, likwiduje w komórce wszystko, co przeszkadza jej w pracy.

Więcej mechanizmów leczenia wodą utlenioną i kulisów jego zatajania opisuje w swojej książce „Woda utleniona na straży zdrowia”, Iwan Nieumywakin, słynny lekarz rosyjskich astronautów.

Jak coś leczy wszystko, to znaczy że nic nie leczy?

Przywykliśmy do tego, że jeden lek ma leczyć jedną chorobę. To błędne w mojej ocenie przekonanie zakorzeniła w nas medycyna konwencjonalna.

Tradycyjna medycyna chińska (TMC) i holistyczne podejście do zdrowia ma na ten temat już nieco odmienne zdanie. Tutaj jeden lek potrafi leczyć wiele. I tego się trzymajmy!

Szczegółowy zakres chorób z którymi radzi sobie nadtlenek wodoru znajdziesz w Karcie Charakterystyki.

A jak działa nadtlenek wodoru w organizmie?

Kiedy stosuje się nadtlenek wodoru, wchodzi on w reakcję z materią organiczną i rozpada się na dwie formy: wodę i tlen. Stwarza to w rezultacie środowisko tlenowe, w którym większość chorób nie może się rozwinąć, a istniejące egzystować. Ten proces dotleniania stanowi fundamentalny cel w przywracaniu zdrowia.

Zatem katalizatorem reakcji bioenergetycznych, zachodzących w organizmie dzięki przemianom elektronowym, jest tlen atomowy powstający z nadtlenku wodoru.

Aktywność tlenu atomowego jest bardzo duża i w pierwszej kolejności utlenia on atomy pierwiastków, które są niewłaściwe dla danego organizmu. Cała flora patogenna boi się jak ognia spotkania z takim tlenem, ponieważ sama powstaje praktycznie tylko przy jego niedoborze.

Najważniejsze, że przeznaczeniem tlenu atomowego jest korygowanie częstotliwości rezonansowej komórek, wspomaganie rozwoju nowych i niszczenie starych oraz chorych.

Skoro to takie cudowne lekarstwo, to czemu ja nic o tym nie wiem? Czemu lekarz nic o tym nie wspomniał?

Jeśli nie wiesz, to znaczy, że nie szukasz i zadowalasz się tym co Ci podano na talerzu. W większości przyjmujemy porządek świata taki jaki jest i rzadko pozwalamy sobie na refleksję, czy komentarz. Skoro lekarz coś przepisał na recepcie, to na pewno musi być dla mnie dobre.

Rzeczywistość wygląda niestety inaczej, bo w wielu przypadkach medycyna alopatyczna nie pomaga, a nawet szkodzi! A zdrowy rozsądek i odpowednie nastawienie grają tak kluczową rolę w kontekście naszego zdrowia.

No ale jeśli czytasz ten artykuł, to już wiesz!

Nie spodziewaj się, że o nadtlenku wodoru poinformuje Cię lekarz medycyny konwencjonalnej. Ten musi leczyć według konkretnych procedur narzuconych przez mainstrim farmaceutyczny. A ten z kolei nigdy nie dopuści nadtlenku wodoru do oficjalnego leczenia. To się po prostu nikomu nie opłaci.

George Borell w “The Peroxide Story” bardzo dobitnie to skomentował:

„Prawdziwym problemem z nadtlenkiem wodoru jest to, że nie przynosi on pieniędzy. Jest to substancja naturalna i nie można jej opatentować. Firmy farmaceutyczne nic z tym nie mogą zrobić poza jednym: straszeniem ludzi jego rzekomą szkodliwością.”

 

Czytaj więcej:

Źródła:
 • Iwan Nieumywakin – Woda utleniona na straży zdrowia, 2008
 • George Borell – The Peroxide Story
 • James Paul Roguski – The Truth about Food Grade Hydrogen Peroxide
 • dr David G Williams – Hydrogene Peroxide – Curse or Cure
 • atvb.ahajournals.org/content/26/9/1931.full
 • www.naturalnews.com
 • www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2658134/
 • www.cancerci.biomedcentral.com/articles/10.1186/1475-2867-13-123
 • atvb.ahajournals.org/content/26/9/1931.full
 • www.earthclinic.com/remedies/hydrogen_peroxide.html

4 myśli na “Woda utleniona – najtańsza i najskuteczniejsza broń w walce z chorobami cywilizacyjnymi”

 1. Pingback: PROTOKÓŁ – Profilaktyka po chorobie - Suplementy | Moja Symbioza

 2. Pingback: PROTOKÓŁ – Aspekt Indywidualny – Endo cz.1 | Moja Symbioza

 3. Pingback: 18 zastosowań nadtlenku wodoru, czyli woda utleniona w praktyce | Moja Symbioza

 4. Pingback: Moje elektroniczne zajawki – Sprzęty z serii „must have” – cz. 1 | Moja Symbioza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *