Oczyszczanie Wątroby – Opinie ludzi

Andreas Moritz

“Gdy miałem osiem lat, mój wujek – który był jednym z najlepszych irydologów w Niemczech w tamtym czasie – zbadał moje oczy i powiedział, że mam „kamienie” w wątrobie.

Od 6 roku życia miałem problemy z trawieniem.

Przez następne 12 lat przeszedłem przez takie choroby jak: reumatyzm młodzieńczy, arytmia, chroniczne zaparcia, chroniczne bóle głowy i migreny, przerażające koszmary, anemię, choroby skóry i skrzywienie kręgosłupa. Co cztery do pięciu tygodni mdlałem na mszy w kościele lub stojąc w kolejce w banku czy na poczcie. Omdlenia te stawały się coraz gorsze i zaczęły im towarzyszyć wymioty i biegunki. Po każdym z nich spędzałem trzy do czterech dni w łóżku.

Żaden z lekarzy nie potrafił określić przyczyny osłabiających objawów.

W wieku 15 lat zacząłem dogłębne studiowanie układu trawienia i zmieniałem kilkakrotnie dietę, aby dociec, czy to co zjadam wpływa na moje dolegliwości. W końcu zrozumiałem, że zatruwałem swój organizm pożywieniem pochodzenia zwierzęcego (mięsem, rybami, drobiem, jajami, serem i mlekiem). Po całkowitym wyeliminowaniu tych produktów większość moich objawów zniknęła, włączając w to zapalenie stawów, i arytmię.

Jednak moja wątroba wydawała się nadal nie funkcjonować zbyt dobrze, nadal utrzymywało się skrzywienie kręgosłupa i zmierzałem ku kolejnej serii kryzysów.

Mniej więcej dziesięć lat później moje omdlenia przerodziły się w poważne ataki bólu woreczka żółciowego. Kamienie, które zaobserwował mój wujek, rozrosły się i zwiększyła się ich ilość.

Uwaga: Jeśli kamienie nie zostaną całkowicie usunięte będą cały czas blokowały przepływ żółci, co spowoduje narastanie nowych kamieni.

Ogółem przeszedłem około czterdziestu bolesnych ataków, z których każdy trwał od trzech do dziesięciu dni. Zazwyczaj towarzyszyły im wymioty i biegunki, bóle głowy, niezwykle silne bóle pleców i bezsenne noce.

Ponieważ nigdy nie brałem środków przeciwbólowych, leków czy szczepionek, nie były one rozwiązaniem dla moich problemów. Ponadto chciałem dociec ich prawdziwej przyczyny. Zacząłem próbować różnych ziół, zabiegów i metod oczyszczania wątroby stosowanych przez różne kultury na świecie od tysięcy lat. Spośród wszystkich metod, które przestudiowałem, przetestowałem, spróbowałem i poprawiłem, procedura opisana w niniejszej książce (Andreas Moritz – “Oczyszczanie wątroby i woreczka żółciowego”) okazała się być, w moim przypadku, najbardziej skuteczna.

Podczas mojego pierwszego prawdziwego płukania wydaliłem około 500 kamieni. Ataki bólu woreczka żółciowego zniknęły tego samego dnia. Inne problemy, jak bóle pleców, stawów, skrzywienie kręgosłupa i problemy z trawieniem, stawały się coraz mniej dokuczliwe z każdym kolejnym płukaniem.

Po dwunastu płukaniach i wydaleniu około 3 i pół tysiąca kamieni, moja wątroba była zupełnie czysta i wreszcie moje zdrowie zaczęło być takie, jakie zawsze chciałem żeby było.

Dzisiaj ludzie podziwiają moją młodzieńczą energię, chęć do życia, sprawne i giętkie ciało, rzeczy, o których jedynie mogłem marzyć trzydzieści lat temu.”

Debbie Perez, Niemcy

“Płukanie wątroby, pozwala odczuć znaczną różnicę! Jestem czterdziestosześcioletnią kobietą i przez całe życie zmagałam się z problemami ze zdrowiem. Jako dziecko miałam dość lekkie lecz liczne i ciągłe dolegliwości. Gdy dorosłam moje lekkie dolegliwości przerodziły się w poważne problemy zdrowotne. Moja droga ku zdrowiu była długa i niezwykle trudna. Robiono mi badania wziernikami, kłuto mnie igłami, skanowano, prześwietlano rentgenem, szpikowano środkami kontrastowymi i przeszłam pięć operacji. Przepisano mi znaczne ilości leków, które następnie brałam w różnych dawkach, od wysokich do bardzo wysokich, zwłaszcza antybiotyków.

Zawsze było tak, że czułam się dobrze przez chwilę, ale moje problemy trwały dalej, za każdym razem powracając w innej części ciała, z objawami gorszymi niż poprzednio.

W końcu, zmęczona systemem opieki medycznej i u kresu sił, zdecydowałam się skierować ku medycynie naturalnej. Czytałam wszystko, co tylko wpadło mi w ręce, przestałam przyjmować leki, zmieniłam dietę i poddałam się kilkakrotnym zabiegom oczyszczania jelita. Leczenie zaczęło przynosić rezultaty, moje zdrowie poprawiło się znacznie, lecz nadal potrzebowałam większej ilości terapii.

Brakowało mi energii i musiałam przestrzegać ścisłej diety, aby zapobiec nawrotowi moich problemów. I wówczas moja przyjaciółka, niech Bóg ją błogosławi, dała mi książkę, o której sądziła, że może mnie zainteresować, Niezwykłe płukanie wątroby i woreczka żółciowego! W tej chwili jestem po sześciu płukaniach. Proces nie jest jeszcze zakończony, ale różnica rzuca się w oczy i mogę mówić o tym z wielkim przekonaniem.

Ostatnie sześć miesięcy były dla mnie niezwykłe. Jak do tej pory wydaliłam około 2 tysięcy kamieni, od rozmiaru groszka do rozmiaru piłki golfowej. Dodatkowo odniosłam dodatkowe i niespodziewane korzyści wydalając mały guz i różnego typu pasożyty.

Moja zmiana z bycia kruchą i chorowitą w pełną życia i silną osobę jest wprost niezwykła. Moje trawienie poprawiło się na tyle, że mogę normalnie funkcjonować, coś, na co nigdy wcześniej nie mogłam sobie pozwolić. Odkąd pamiętam cierpiałam z powodu choroby zatok. W tej chwili zaczynają się one leczyć w miarę jak zanikają moje alergie.

Moi przyjaciele i rodzina zauważyli niezwykłe zmiany jakie we mnie zaszły, wprost nie mogę uwierzyć jak wielkie są moje zasoby energii. Moje przemiany fizyczne i umysłowe są tak niezwykłe, że pragnę je ogłosić całemu światu. Nie można od życia chcieć niczego innego.

W codziennym życiu jestem gotowa podzielić się z każdym Niezwykłym płukaniem wątroby i woreczka żółciowego, z każdym kto pragnie pomóc sobie naturalnymi metodami i pragnie nowego życia. Uczucie to jest dla mnie tak nowe, że budzę się każdego ranka myśląc, że był to jedynie sen. Mój sen spełnił się! Życie bez zdrowia nie jest życiem. To niezwykłe, że moje życie nareszcie zaczęło się!!”

D. P., Niemcy

„Dzień po płukaniu jelita, po wydaleniu około 150 kamieni, poczułem jakby one wszystkie na raz chciały się znaleźć w moim jelicie. Następnie poczułem jak ta masa przemieszcza się od samego początku do końca jelita, bardzo dziwne uczucie. Jednak po dojściu do końca nie mogłem jej wydalić. Po dwóch dniach oczekiwania wziąłem kolosan. Na trzeci dzień wydaliłem rozdrobniony kolosanem stolec, ale po spłukaniu ciemnego szlamu okazało się, że w środku był wielki kamień żółciowy. Miał rozmiar piłki golfowej i wydaliłem go wraz z innymi, wielkości mniej więcej średniej monety. Nie mogłem w to uwierzyć.

Zadzwoniłem do terapeuty i poprosiłem o kolejne płukanie jelita, bo nadal miałem uczucie, że znajduje się w nim więcej kamieni. Przeprowadził płukanie i okazało się, że wydaliłem kolejne 100 kamieni wielkości małej monety. Myślałem, że na tym koniec, ale podczas czterech kolejnych dni z każdym stolcem wydalałem wiele więcej kamieni. Sądzę, że w sumie wydaliłem około tysiąca kamieni różnego rozmiaru, od dużych po zupełnie małe.

Ojej, co za przeżycie, nie mogę uwierzyć, że w tak małym ciele zmieściło się aż tyle kamieni.

Znacznie podniósł mi się poziom energii a mój brzuch jest płaski i miękki. Czuję się jak nowonarodzony.”

Robert M., Wielka Brytania

„Około trzy tygodnie temu zakończyłem moje dziesiąte płukanie wątroby i nie pojawiły się w nim kamienie. W przeciągu dwunastu miesięcy wydaliłem około 9 tysięcy kamieni.

Czuję się o wiele zdrowszy, bez zmęczenia, z nieograniczoną energią.

Przez rok, zanim zacząłem oczyszczanie, cierpiałem z powodu wielu chorób następujących jedna po drugiej, niezliczonych infekcji palców, zanokcicy, przez co musiałem być hospitalizowany i musiałem otrzymywać przeciwciała w formie kroplówki. Wówczas zachorowałem na ospę, a następnie na półpaśca, który pozostawił trwałe blizny. Wkrótce potem rozwinęło się zapalenie mózgu, które uszkodziło mój wzrok. Muszę przyznać, że na tym etapie moja chęć powrotu do zdrowia nie była silna. Od dłuższego czasu miałem luźne stolce. Nabawiłem się również poważnej infekcji w ustach, która według mojego dentysty niszczyła kość szczęki.

Ale w tej chwili czuje się cholernie dobrze i to dzięki tobie i twojej cudownej książce. Z najlepszymi życzeniami”.

Geoffrey M., Lekarz z Wielkiej Brytanii

„Mój 33 letni klient jest miłym człowiekiem, któremu dwa lata temu wycięto niezłośliwy guz mózgu i który cierpiał na bóle głowy od 10 roku życia. W rok po operacji nadal zmagał się z dużym bólem, opuścił wiele dni w pracy i całe dnie spędzał w łóżku drżąc z zimna i oblewany potami. W rok później jego chirurg musiał znowu naciąć mu czaszkę aby usunąć „ciśnienie wywierane przez płyn na mózg” (jako terapeuta czaszki jestem w stanie to zrobić używając jedynie rąk!). Bóle głowy nie ustępowały i miał uczucie jakby jego głowa była „nie jego”, kiedy miał napady swędzenia przez 30 sekund kilka razy dziennie, co jest dość znacznym problemem zwłaszcza podczas prowadzenia samochodu.

Zaleciłem mu więc płukania wątroby i jak do tej pory przeprowadził dwa. Ostatnie trzy tygodnie od zakończenia ostatniego płukania były „najlepszymi w jego życiu”. Bez bóli głowy czy uczucia „nieswojej głowy”, jego cera jest czysta i zdrowa, oczy są pełne blasku i przejrzyste, czuje się świetnie. Ilość kamieni jaką wydalił podczas drugiego płukania sięgnęła kilku tysięcy. Nie mógł uwierzyć własnym oczom. Jest niezwykle wdzięczny i zachwycony rezultatem i książką”.

Susan M., Arizona

„Pomyślałam, że chciałby Pan usłyszeć ostatnie sprawozdanie mojego kardiologa, z którym widziałam się w poniedziałek, po roku od zawału.” To był początek emaila, który niedawno przesłała mi Susan, moja 62 letnia klientka z Arizony.

„Gdy go spotkałam był nieco zmieszany”, pisze dalej, „ponieważ w sierpniu przestałam brać leki. Podczas rozmowy nadmienił, że chciałby mi przepisać kilka leków, abym znów zaczęła je brać, ale najpierw chciał zrobić echokardiogram i test wysiłkowy. Na oba zgodziłam się i zostały przeprowadzone w jego gabinecie. Gdy byłam na bieżni zaczęłam czuć się zmęczona, więc powiedziałam jego asystentce, że zaczynam się męczyć, a ona na to, że ja może tak, ale moje serce wcale nie!

Powiedzieli, że echokardiogram i wyniki testu wysiłkowego były w normalnych granicach. Gdy kardiolog wrócił do gabinetu powiedział: ‘Jestem całkiem zaskoczony, po prostu całkiem zaskoczony. Wyniki tych testów wskazują na zdrowe serce bez uszkodzeń! Więc może pani iść do domu, kontynuować to, co robiła pani do tej pory i wrócić do mnie za sześć miesięcy’. Nie wspomniał już ani słowem o lekach.”

Wiadomość zakończyła wyrazami wdzięczności za wszystkie rady i rekomendacje, które dały jej siłę aby odzyskać zdrowe, normalne serce. Susan jest przykładem tysięcy pacjentów, u których stwierdzono nieuleczalną chorobę serca, a którzy dzięki płukaniu wątroby, zmianie diety i trybu życia pokonali przeszkody.

Bryant Wangard, Minnesota

„Jestem 46 letnim menadżerem w firmie deweloperskiej ze środkowego zachodu i musiałem przyjmować leki na niedoczynność tarczycy. W rezultacie musiałem dwukrotnie w ciągu roku poddawać się badaniom krwi, aby sprawdzić mój układ dokrewny.

Dwa lata temu badania krwi wykazały podniesiony poziom cholesterolu do 229 mg% [200 mg na 100 ml]. Mój endokrynolog chciał żebym zaczął przyjmować lek obniżający cholesterol o nazwie Lipitor34, którą to sugestię natychmiast odrzuciłem.

Kilkakrotnie odwiedziłem Andreasa Moritza, który nauczył mnie jak zmienić dietę i oczyścić wątrobę. Po dwóch płukaniach poziom cholesterolu spadł do 177 mg%. Mój 65 letni lekarz nie mógł uwierzyć wynikom badań. Jeszcze nigdy nie widział tak nagłej poprawy. Był zaintrygowany i chciał się dowiedzieć więcej na temat płukań wątroby. Dodatkowo moja dawka leku Synthyroid® na niedoczynność tarczycy została ograniczona z 0,175 do 0,125 mg przez ostatnie 2 lata i czekają mnie dalsze ograniczenia.

Ostatnio skończyłem moje szóste płukanie i nie mogę się doczekać dalszej poprawy zdrowia i witalności.”

L.M. Kalifornia

„Jestem po moim dziewiątym płukaniu wątroby i jestem niezwykle zadowolona z wyników. Pod koniec dnia podczas ostatniego płukania wydaliłam uwapniony kamień, który miał około 7,5 cm długości i 4 cm szerokości (Rysunek poniżej), a następnie około 100 małych, ale również uwapnionych kamieni.

Najwidoczniej kamienie te przez wiele lat blokowały mój woreczek żółciowy uniemożliwiając mojej wątrobie właściwe odtruwanie krwi i ciała.

Po każdym kolejnym płukaniu wydalałam setki kamieni z niesamowitym natychmiastowym rezultatem: bielsze, bardziej lśniące oczy, pogodniejsze usposobienie, znacząco obniżone poziomy frustracji i gniewu oraz poprawa funkcji trawiennych.

Jednakże nic nie podziałało jak dziewiąte płukanie. Dolegliwości i bóle, które dokuczały mi w całym ciele przez tyle lat zniknęły w ciągu nocy, włączając w to chroniczną sztywność karku/ramion, pleców i stawów. Wcześniej nawet niewielki ucisk podczas masażu shiatsu czy zabiegów kręglarza powodował silny ból. Teraz nie czuję zupełnie bólu.

Zanim zaczęłam oczyszczanie przyjmowałam ponad tuzin różnych tabletek i suplementów. Zaledwie po jednym płukaniu mogłam przestać przyjmować leki na tarczycę, które brałam przez ostatnie 5 lat.

Jako osoba w średnim wieku rozpoczynająca okres menopauzy zdziwiłam się, gdy moje cykle miesiączkowe wróciły zaledwie po kilku płukaniach, co oznaczało, że zbyt wczesne rozpoczęcie menopauzy wywołane było blokadą wątroby i jelit.

Innym cudownym dodatkiem był wzrost pożądania i wzmożone poczucie bycia atrakcyjną, zmniejszona chęć jedzenia niezdrowej żywności i ogólnie odmłodzone samopoczucie – zaczęłam być o wiele radośniejsza i bardziej optymistycznie nastawiona niż 10 lat wcześniej.

Składam serdeczne podziękowania na ręce Andreasa Moritza za to, że udostępnił tą niesamowitą pomoc, a w moim wypadku, za uratowanie życia.”

P. V., Minnesota

„Aż do 11 płukania nie zauważyłem większych zmian, prócz tego, że wydaliłem ponad 2 tysiące kamieni. Jednak po ostatnim płukaniu trądzik, który miałam od 14 roku życia zniknął na całe 13 dni (i jak do tej pory nie powrócił). Jest to dla mnie ogromna zmiana fizyczna, bo przez ostatnie 22 lata nie mogłam spojrzeć co rano w lustro. Pomimo tego, że gdy dorosłam trądzik zdawał się być dość łagodny, nadal był nieprzyjemny. Przeszłam przez ciężki okres w liceum ze względu na okresy kiedy pojawiał się w wielu miejscach na ciele. Uważam to za cud, że mogę komuś spojrzeć prosto w oczy nie będąc zawstydzoną wyglądem swojej twarzy. To niesamowite uczucie!”

Alexi, USA

„Przeprowadziłem płukanie czterokrotnie wydalając wiele kamieni. W październiku zeszłego roku lekarze chcieli abym poddał się nagłej operacji, ale bóle zniknęły a moje trawienie poprawiło się.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *