KARTA CHARAKTERYSTYKI – Chlorek Amonu

Chlorek amonu dla zdrowia

 • stosowany na egzemę i silnie swędzącą skórę (o podłożu grzybiczym)
 • silne właściwości przeciwgrzybicze
 • stosowany w przewlekłej kandydozie, opornej na pozostałe leczenie
 • w połączeniu z EDTA stanowi doskonałe lekarstwo na Morgellonkę
 • dodany do szamponu, daje efekt „push up” – optycznie zwiększa objętość włosów

Zwróć na to uwagę !

 • Certyfikaty jakości

  Zwróć uwagę na to, czy firma wydaje stosowne atesty jakości. 90% rynku zalewają nas produkty niewiadomego pochodzenia produkcyjnego. W najlepszym wypadku po prostu nie działają, w najgorszym trują nas szkodliwymi dla zdrowia domieszkami. Większość sprzedawana jest jako „czda” (czyste do analiz).

  Wdzięcznym przykładem tutaj jest kwas l-askorbinowy. Często kupujemy go jako lewoskrętną witaminę C na cele suplementacyjne. Jest to tak popularny produkt, że czarny rynek dosłownie kwitnie. W większości przypadków jest to chiński produkt przemysłowy, który z początku miał służyć do czyszczenia basenów. Okazał się jednak strzałem w dziesiątkę jako produkt na cele prozdrowotne! Osobiście nie odważyłabym się spożywać go w dłuższej perspektywie.. Dobry chemik „na oko” potrafi ocenić, czy takowy kwas kwalifikuje się w ogóle na jakość „spożywczy”, nie wspomnę o „technicznym”! Nie licz na to, że kupisz dobrej jakości witaminę C za 30zł ! Taka po prostu nie istnieje.

 • Jakość produktu

  Jakość produktu chemicznego o nazwie „spożywczy” nie nadaje się do wewnętrznej suplementacji! Ten parametr jest często błędnie interpretowany, bo „spożywczy” wydaje się odpowiedni do spożywania. Nic bardziej mylnego! Jakość „spożywcza” to parametr, który mówi o tym, że produkt może być wykorzystywany na cele produkcji spożywczej (np. do konserwacji żywności) lub na cele domowe (np. odpleśnianie produktów lub wekowanie).

  Wbrew ogólnemu pojęciu, do celów suplementacji nadaje się wyłącznie produkt o jakości „czysty” lub „czysty do analizy”. „Czysty” w rzeczywistości to w praktyce to samo co „czysty do analizy”. Różni je jedynie wymóg zakresu dokładności badań i liczba miejsc po przecinku w wynikach. A za tym idzie też i cena!

Zdrowotne produkty

 • 10% roztwór chlorku amonu

  Odmierz na wadze jubilerkiej 10 g chlorku amonu. Wymieszaj w 90 ml wody destylowanej.

 • 5% roztwór chlorku amonu z EDTA

  Odmierz na wadze jubilerkiej 5 g chlorku amonu i 5 g EDTA teterasodowego (opcjonalnie EDTA disodowego – teterasodowe EDTA jest trudnodostępne). Wymieszaj je w 90 ml wody destylowanej.

 • 10% roztwór chlorku amonu z EDTA

  Odmierz na wadze jubilerkiej 10 g chlorku amonu i 10 g EDTA teterasodowego (opcjonalnie EDTA disodowego – teterasodowe EDTA jest trudnodostępne). Wymieszaj je w 80 ml wody destylowanej.

 • Morgellonka

  Używaj 5 lub 10% roztworu chlorku amonu w połączeniu z EDTA. Roztworem pryskaj ciało, dom i ubrania.

  Dodatkowo wewnętrznie stosuj 10 kropli 2 x dziennie po posiłku

 • Egzema / silne swędząca skóra

  Egzema ma najczęściej podłoże grzybicze i tak też należy ją leczyć.

  1 łyżkę Mleka Magnezji (lub sody – mniej skuteczna) + ½ łyżeczki chlorku amonu rozpuść w szklance wody.
  Smaruj doraźnie przy występującej egzemie.

  W przypadku egzemy pamiętaj o ogólnej alkalizacji organizmu (np. sodą oczyszczoną). Jest to na pewno bardziej kompleksowe podejście.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *