PROTOKÓŁ – Aspekt Indywidualny – Endo cz.2

Części Protokołu:

Jeżeli dotarłaś do tego etapu, oznacza to, że 80 – 90% pracy masz już za sobą. Te paręnaście procent to indywidualna praca ukierunkowana już na daną chorobę. Dr Amy Myers, znana lekarka od chorób autoimmunologicznych, w swoich źródłach za kluczowy etap zdrowienia uznaje głównie leczenie jelit i nie przytacza innych etapów.

Każda choroba autoimmunologiczna jednak rządzi się w ostatecznym rozrachunku swoimi prawami. Endometrioza pozostawia po sobie spore żniwa w postaci czekoladowych torbieli na jajnikach, rozsianych po organizmie tkanek endometrialnych, czy też silnie bolesnych miesiączek. To jest właściwy moment na zrobienie ostatecznych „porządków” z endo.

Ten etap spokojnie możesz połączyć równolegle z Oczyszczaniem Wątroby lub zostawić na później. Wybór należy do Ciebie. Osobiście jednak uważam, że etapy te warto robić równocześnie, gdyż oczyszczanie wątroby wykonujesz raptem raz na 3 tygodnie. Po co tracić czas?

Inspiracją tego Protokołu był lekarz specjalizujący się w leczeniu peruwiańskimi ziołami z Amazonii, które mają niesamowite właściwości prozdrowotne.

Ostatnio sporo się mówi o tym, że Kasia Kowalska wyleczyła podobnym podejściem wieloletnią boleriozę. Jedno z ziół przeze mnie tu wymienianych – Iporuru, jest częściowym składnikiem “ayahuasci” – napoju szamanów, które Kasia przytacza w swoich wywiadach.

Zagadnienia w artykule:

  • Wytyczne
  • Etap I – 3 miesiące – Atak na endometriozę
  • Etap II – 3 miesiące – Atak na endometriozę
  • Etap III – 6 miesięcy – Atak na endometriozę
  • Etap IV – 8 miesięcy – Atak na endometriozę
  • Etap V – 6 miesięcy – Etap wzmacniający
  • Etap VI – 12 miesięcy – Etap wzmacniający i utrwalający

 

Jeśli leczysz tym protokołem chorobę autoimmunizacyjną, zerknij na jakim etapie PROTOKOŁU Autoimmunologicznego właśnie się znajdujesz:

Dalsza część artykułu znajduje się w Strefie Premium.

STREFA PREMIUM

BEZTERMINOWY DOSTĘP
DO WSZYSTKICH PROTOKOŁÓW NA STRONIE
ZA JEDYNE 149 PLN

ODBLOKUJDokonując zamówienia potwierdzasz zapoznanie się z regulaminem serwisu mojasymbioza.pl Zamawiając usługę oświadczasz, że rezygnujesz z prawa do odstąpienia od umowy, jeżeli spełnianie świadczenia rozpocznie się przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *