Części Protokołu:
Jeżeli dotarłaś do tego etapu, oznacza to, że 80 – 90% pracy masz już za sobą. Te paręnaście procent to indywidualna praca ukierunkowana już na daną chorobę. Dr Amy Myers, znana lekarka od chorób autoimmunologicznych, w swoich źródłach za kluczowy etap zdrowienia uznaje głównie leczenie jelit i nie przytacza innych etapów.
Każda choroba autoimmunologiczna jednak rządzi się w ostatecznym rozrachunku swoimi prawami. Endometrioza pozostawia po sobie spore żniwa w postaci czekoladowych torbieli na jajnikach, rozsianych po organizmie tkanek endometrialnych, czy też silnie bolesnych miesiączek. To jest właściwy moment na zrobienie ostatecznych „porządków” z endo.
Ten etap spokojnie możesz połączyć równolegle z Oczyszczaniem Wątroby lub zostawić na później. Wybór należy do Ciebie. Osobiście jednak uważam, że etapy te warto robić równocześnie, gdyż oczyszczanie wątroby wykonujesz raptem raz na 3 tygodnie. Po co tracić czas?
Inspiracją tego Protokołu był lekarz specjalizujący się w leczeniu peruwiańskimi ziołami z Amazonii, które mają niesamowite właściwości prozdrowotne.
Ostatnio sporo się mówi o tym, że Kasia Kowalska wyleczyła podobnym podejściem wieloletnią boleriozę. Jedno z ziół przeze mnie tu wymienianych – Iporuru, jest częściowym składnikiem “ayahuasci” – napoju szamanów, które Kasia przytacza w swoich wywiadach.
Zagadnienia w artykule:
- Wytyczne
- Etap I – 3 miesiące – Atak na endometriozę
- Etap II – 3 miesiące – Atak na endometriozę
- Etap III – 6 miesięcy – Atak na endometriozę
- Etap IV – 8 miesięcy – Atak na endometriozę
- Etap V – 6 miesięcy – Etap wzmacniający
- Etap VI – 12 miesięcy – Etap wzmacniający i utrwalający
Jeśli leczysz tym protokołem chorobę autoimmunizacyjną, zerknij na jakim etapie PROTOKOŁU Autoimmunologicznego właśnie się znajdujesz: