PROTOKÓŁ – Oczyszczanie zębów i amalgamatów rtęciowych – Procedura IAOMT

 

Etap leczenia zębów najlepiej przeprowadź przed Etapem Oczyszczania wątroby. Zanieczyszczona jama ustna może stanowić duże obciążenie dla wątroby. Leczenie sprowadza się do usunięcia ukrytych stanów zapalnych w zębach oraz amalgamatowych plomb, które składają się w 50% z rtęci pierwiastkowej (toksycznej substancji) oraz talu, srebra, miedzi i cyny.

Opary rtęci, które uwalniają się z plomb i stany zapalne pod zębami, przenikają do organizmu i kumulują się w tkankach. Mogą zostać zaabsorbowane do płuc i dalej przejść przez barierę mózgową, powodując w ten sposób poważny uszczerbek na zdrowiu. Najwięcej tego pierwiastka uwalnia się podczas wstawiania i usuwania wypełnienia, dlatego należy usuwać je bezwzględnie według specjalnej procedury IAOMT (International Academy of Oral Medicine and Toxycology).

Zagadnienia w artykule:

  • Czemu zęby są takie ważne?
  • Usuwanie amalgamatów – Zasady Procedury IAOMT
  • Znajdź teraz właściwego dentystę..
  • Cenne uwagi dotyczące usuwania amalgamatów
  • Odtruwanie po zabiegu
  • Parę ciekawych faktów dotyczących amalgamatów

 

Jeśli leczysz tym protokołem chorobę autoimmunizacyjną, zerknij na jakim etapie PROTOKOŁU właśnie się znajdujesz:

Dalsza część artykułu znajduje się w Strefie Premium.

STREFA PREMIUM

ROCZNY DOSTĘP
DO WSZYSTKICH PROTOKOŁÓW NA STRONIE
ZA JEDYNE 12,42 PLN MIESIĘCZNIE

ODBLOKUJDokonując zamówienia potwierdzasz zapoznanie się z regulaminem serwisu mojasymbioza.pl Zamawiając usługę oświadczasz, że rezygnujesz z prawa do odstąpienia od umowy, jeżeli spełnianie świadczenia rozpocznie się przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.