PROTOKÓŁ – Zakwaszamy żołądek

Nasz żołądek funkcjonuje dobrze tylko i wyłącznie wtedy, kiedy jest w nim bardzo kwaśno. Mówi się, że większość z nas (90% wg dr. Jonathana Wright) ma niedokwasotę żołądka, a to jest naprawdę poważny problem. Wszędzie podkreślam, że trawienie to esencja zdrowia. Wszystko leży u podstaw trawienia. Odpowiednie dokwaszenie żołądka może znacząco wzmocnić Twoje siły trawienne, a to przyczyni się do lepszego odżywienia całego organizmu i to bez skutków ubocznych powstających podczas złego trawienia.

Zanim przystąpisz do tego Protokołu oceń, czy jednak musisz zakwaszać swój żołądek. Być może jesteś w tych 10%? Pomoże Ci w tym prosty domowy TEST.

Etap zakwaszania żołądka jest ważnym elementem dobrze funkcjonującego układu trawienia oraz etapem przygotowawczym do oczyszczenia jelit. Uwzględniłam go w Wytycznych do Protokołu Czystych Jelit. Zauważyłam jednak, że jakoś dziwnie jest on przez niektórych z Was pomijany, a może niezauważany? Postanowiłam więc opisać go w niezależnym poście i dodać do ogólnego PROTOKOŁU Autoimmunologicznego.

Zagadnienia w artykule:

  • Przeciwwskazania do zakwaszania żołądka kwasami (cytryną, octem)
  • Metody zakwaszania żołądka
  • Jak długo zakwaszamy?
  • Filozofia jedzenia

 

Jeśli leczysz tym protokołem chorobę autoimmunizacyjną, zerknij na jakim etapie PROTOKOŁU Autoimmunologicznego właśnie się znajdujesz:

Dalsza część artykułu znajduje się w Strefie Premium.

STREFA PREMIUM

ROCZNY DOSTĘP
DO WSZYSTKICH PROTOKOŁÓW NA STRONIE
ZA JEDYNE 12,42 PLN MIESIĘCZNIE

ODBLOKUJDokonując zamówienia potwierdzasz zapoznanie się z regulaminem serwisu mojasymbioza.pl Zamawiając usługę oświadczasz, że rezygnujesz z prawa do odstąpienia od umowy, jeżeli spełnianie świadczenia rozpocznie się przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *