Idea i zasada działania Biorezonansu

Seria artykułów:

Przez ostatnie sto lat naukowcy i lekarze byli zafascynowani ideą “elektryczności ciała” i wpływu pola elektromagnetycznego na nasze ciało.

Wszystkie choroby wywołują mikroby – bakterie, wirusy, grzyby i pasożyty, jednak to nie one wprost odpowiadają za rozwój choroby. Biorezonans komórkowy potrafi skutecznie lokalizować i niszczyć patogeny. Urządzenie pozwala na badanie struktur, tkanek, organów, komórek, narządów i całych układów. Dodatkowo, badanie wykazuje poziom i obecność alergii, hormonów, wirusów, bakterii, pasożytów, grzybów i infekcji z określeniem ich dokładnej lokalizacji (95% dokładności, jeden z najwyższych wskaźników na rynku). Przydatną opcją jest analiza pokarmów i ich wpływu na organizm, co przy okazji załatwia nam badania nietanich alergenów pokarmowych.

Idea i zasada działania biorezonansu

Biorezonans opiera swoje działanie na teorii, że nasze komórki stale emitują sygnały elektryczne, na które mogą wpłynąć: stres, dieta czy zanieczyszczenie środowiska. Gdy sygnały się zmieniają, zaczynamy chorować. Biorezonans na zasadzie sprzężenia zwrotnego odbiera "chore" sygnały i przekazuje z powrotem "zdrowe", tak by przypomnieć komórkom jakie powinny one być.

Mimo tak interesujących odkryć, rozumienie pól elektromagnetycznych i wyjście z cienia technologii biorezonansu jest jeszcze w powijakach, a ponadto jest nadal niewątpliwie znacznie więcej tego, o czym jeszcze nie wiemy, niż tego, co wiemy. Biorezonans wydaje się być drogowskazem, choć jeszcze nie wiadomo dokładnie dokąd?

Dobrze wyraził to kiedyś psycholog, laureat Nagrody Nobla Albert Szent-Györgi: “To tak jakby, wciąż był jeszcze brakujący kawałek, potrzebny do pełnego zrozumienia biologii w układance nauk przyrodniczych.”

Zasadą biorezonansu jest znalezienie nieprawidłowych drgań w każdej komórce ciała, świadczących o zaburzeniach w przepływie energii i informacji, które prowadzą do powstawania chorób.

Koherencja Frohlicha, a smog elektromagnetyczny

Jeśli chodzi o sprawę zanieczyszczenia elektromagnetycznego i naszego zdrowia, mniej może znaczyć więcej. Mimo że naturalne wydaje się myślenie w kontekście mocy i siły, zakłócenia elektryczne, które wywołują choroby, muszą się zaledwie dostroić do naszej częstotliwości, a rezultat osiągany jest jedynie za pomocą niewielkiego odchylenia w stosunku do “zdrowej melodii” lub, jak nazywają to fizycy, koherencji.

Mająca słaby sygnał sieć Wi-Fi może mieć tak samo niszczący wpływ na nasze zdrowie, jak linia wysokiego napięcia w bliskiej odległości od naszego domu (czytaj więcej o elektrosmogu).

Zostało to dowiedzione przez wielu fizyków, a najpełniej przez Herberta Fröhlicha z Uniwersytetu w Liverpoolu. W opracowanej przez niego teorii, nazywanej obecnie “koherencją Frohlicha”, udowodnił, że nasze ciało używa fal elektromagnetycznych o różnej częstotliwości do przewodzenia informacji z komórki do komórki, aby utrzymać w zdrowiu nasz organizm.

Ta spójna transmisja może łatwo ulec zachwianiu, zwłaszcza po ekspozycji na słabe działanie fal elektromagnetycznych środowiska zewnętrznego, ale można ją też łatwo odzyskać przy użyciu sprzężenia zwrotnego lub elektrycznych “przypominaczy”.

Proces zdrowienia za pomocą biorezonansu

Biorezonans to szerokie pojęcie, które opisuje każdą technologię używającą zewnętrznej częstotliwości lub całego układu mającego rezonować z układem elektromagnetycznym albo całym biopolem energetycznym ciała.

Podczas gdy VegaTest jest narzędziem wyłącznie diagnostycznym, biorezonans służy zarówno do zdiagnozowania, jak i leczenia, poprzez przewodzenie “przypominaczy” elektronicznych.

Biorezonans analizuje odmienności fali pacjenta, po czym generuje takie same i odwrotne fale. Kiedy są transmitowane do pacjenta, powstaje efekt interferencji z rozstrojonymi częstotliwościami poprzez zniesienie ich i przez to inicjowanie procesu zdrowienia.

Postępowanie lecznicze polega na tym, by te szkodliwe drgania wygasić, wykorzystując do tego “lustrzane odbicie” fal elektromagnetycznych pochodzących z organizmu. Chodzi o to, by poznać zbędne, chorobotwórcze informacje i wyeliminować ich oddziaływanie na organizm pacjenta.

W ten sposób można odciążyć chory organizm, wspomóc naturalne procesy samoregulacyjne i umożliwić samoistny powrót do zdrowia. Zasadą jest sprawdzenie za pomocą testu komputerowego, czy w poszczególnych narządach znajdują się różnego rodzaju pasożyty, bakterie chorobotwórcze, wirusy, czy obciążenia będące przyczyną chorób”.

Wprowadzenie w rezonans błon komórkowych tych patogenów powoduje ich rozerwanie i unicestwienie. W ten sposób oczyszczone narządy zaczynają prawidłowo funkcjonować co objawia się powrotem do prawidłowego poziomu ciśnienia tętniczego, cholesterolu czy innych wyników.

Pobierz darmowe e-booki

W sekcji e-booków masz do pobrania serię związaną z pasożytami, ich zależnościami w kontekście różnych chorób i dolegliwości, jak również aktualne częstotliwości patogenów.

Zachęcam do pobrania.

Czytaj więcej:

Źródła:
Hulda Regehr Clark – Kuracja życia, 2006
Nadieżda Siemionowa – Szkoła Zdrowia, 2012
Nenah Sylver tom 1 – Podręcznik Rife’a – Katalog częstotliwości pasożytów, 2013
Nenah Sylver tom 2 – Podręcznik Rife’a – Terapie uzupełniające biorezonans, 2017
dr med. Stefan Rastocny – Biorezonans i inne techniki terapeutyczne, 2017
www.newmediaexplorer.org/chris/2004/07/23/blood_electrification_effectiveness_on_malaria.htm

1