Rys historyczny współczesnego Biorezonansu

Seria artykułów:

 

Przez ostatnie sto lat naukowcy i lekarze byli zafascynowani ideą “elektryczności ciała” i wpływu pola elektromagnetycznego na nasze ciało.

Wszystkie choroby wywołują mikroby – bakterie, wirusy, grzyby i pasożyty, jednak to nie one wprost odpowiadają za rozwój choroby. Biorezonans komórkowy potrafi skutecznie lokalizować i niszczyć patogeny. Urządzenie pozwala na badanie struktur, tkanek, organów, komórek, narządów i całych układów. Dodatkowo, badanie wykazuje poziom i obecność alergii, hormonów, wirusów, bakterii, pasożytów, grzybów i infekcji z określeniem ich dokładnej lokalizacji (95% dokładności, jeden z najwyższych wskaźników na rynku). Przydatną opcją jest analiza pokarmów i ich wpływu na organizm, co przy okazji załatwia nam badania nietanich alergenów pokarmowych.

.

Dr Albert Abrams (1863 – 1924)

Dr Albert Abrams, kardiolog z San Francisco twierdził, że potrafi zdiagnozować każdą chorobę na podstawie impulsów elektrycznych jednak opracowana przez niego maszyna, tzw. dynamizator, została zdyskredytowana przez autorytety medyczne.

Dr Albert Abrams, odnoszący sukcesy kardiolog z San Francisco, w roku 1916 stworzył maszynę, którą nazwał “dynamizatorem”. Twierdził, że jest w stanie zdiagnozować każdą chorobę z jednej kropli krwi. Został jednak skompromitowany, kiedy to ówcześni znawcy w dziedzinie medycyny wysłali mu próbki krwi różnych zwierząt, takich jak owca, u której Abrams stwierdził syfilis, i koguta, u którego zdiagnozował infekcję zatok i zepsute uzębienie.

Jednak mimo, iż działania Abramsa mogły być oszustwem, niewątpliwie wpadł on na trop czegoś istotnego, co przyznał sir James Barr, wybitna postać tamtych czasów, były przewodniczący Brytyjskiego Stowarzyszenia Medycznego (ang. British Medical Association, BMA).

James Barr (1849 – 1938)

James Barr wyrażał aprobatę dla odkryć Abramsa. “Odkrycia dr Abramsa muszą zostać oficjalnie uznane” – napisał.

Royal Raymond Rife (1888 – 2009)

Raymond Rife, wykorzystując wiedzę Abramsa, skonstruował mikroskop o wysokiej mocy, który pokazuje, w jaki sposób określone częstotliwości niszczą mikroby. Ponadto, wykorzystując wiedzę o polu elektromagnetycznym człowieka, można było odwrócić objawy danej choroby przy użyciu różnych częstotliwości.

Mimo że Rife został za swoje odkrycia doceniony przez środowisko medyczne, czemu dano wyraz, wydając nawet przyjęcie na jego cześć, rok później przedstawiciele władz na siłę wdarli się do jego kliniki i przy użyciu ciężkiego sprzętu zniszczyli urządzenia.

Rife zmarł w biedzie i rozgoryczeniu, przekonany, że padł ofiarą spisku, który miał na celu uciszenie go.

Herbert Frohlich (1905 – 1991)

Herbert Frohlich wykazał, że nasze komórki używają różnych częstotliwości do przewodzenia informacji.

Robert Beck (1925-2002)

Robert Beck, ortopeda, jako pierwszy zastosował elektroterapię, używając “zdrowych impulsów”, aby wyleczyć złamanie kości.

Te niepewne początki nie osłabiły zainteresowania rolą, jaką pole elektromagnetyczne człowieka może odegrać dla jego zdrowia. W latach ‘60 ubiegłego wieku ortopeda Robert Becker postulował możliwość leczenia kości za pomocą elektryczności. Był pionierem użycia elektroterapii w złamaniach, w których nie wykonano prawidłowo zespolenia, a system jontoforezy, jak został przez niego nazwany, znalazł zastosowanie w gabinetach ortopedów w całych Stanach Zjednoczonych.

Na czym właściwie polega jego działanie? Becker naukowo przedstawił coś, co obserwujesz za każdym razem, kiedy mijasz radio. Odkrył on, że żywe organizmy wytwarzają mierzalny ładunek elektryczny, to samo robią nasze kości. Skoro zdrowe kości i komórki emitują określone częstotliwości, to niedaleko już do stwierdzenia, że niezdrowe kości i komórki wydzielają inny rodzaj częstotliwości. W elektroterapii Beckera przesyłane są elektryczne przypomnienia tego, jak “brzmią” zdrowe częstotliwości, wspierając tym samym chore komórki i kości w prawidłowym dostrojeniu się.

Prywatnie Becker był jednym z czołowych działaczy kampanii przeciwko zanieczyszczeniu elektromagnetycznemu, zwłaszcza odnośnie wpływu, jaki na nasze zdrowie mogą wywierać linie wysokiego napięcia.

Hulda Clark (1928 – 2009)

Kanadyjka Hulda Clark również prowadziła bardzo rozległe badania nad życiem drobnoustrojów. Wykonała tysiące testów pomiarowych ustalając częstotliwości życia różnych patogenów. Skonstruowała własny generator częstotliwości tzw. zapper, służący do likwidacji pasożytów w organizmie bez naruszenia jego zdrowej tkanki.

Na podstawie swoich wieloletnich badań Clark uznała, że przyczyną wszystkich chorób są inwazje pasożytnicze, chemikalia, metale ciężkie i toksyny. Badaczka przebadała i opracowała również skuteczne programy lecznicze eliminujące znaczną ilość pasożytów i dziesiątki symptomów chorobowych.

Lata 2000 – Peter Schumacher

Peter Schumacher, pediatra, testował działanie współczesnego biorezonansu na grupie 200 pacjentów z alergią. U 83% objawy ustąpiły całkowicie.

Lata 2000 – Prof. Cyril Smith

Prof. Cyril Smith z Uniwersytetu Salford testował współczesny biorezonans – Bicom i ogłosił, że może on zwalczać patogeny i alergie.

Obecnie – Urządzenie biorezonansowe Bicom jest w powszechnym użyciu w Rosji i w Niemczech.

Pobierz darmowe e-booki

W sekcji e-booków masz do pobrania serię związaną z pasożytami, ich zależnościami w kontekście różnych chorób i dolegliwości, jak również aktualne częstotliwości patogenów.

Zachęcam do pobrania.

Czytaj więcej:

Źródła:
Hulda Regehr Clark – Kuracja życia, 2006
Nadieżda Siemionowa – Szkoła Zdrowia, 2012
Nenah Sylver tom 1 – Podręcznik Rife’a – Katalog częstotliwości pasożytów, 2013
Nenah Sylver tom 2 – Podręcznik Rife’a – Terapie uzupełniające biorezonans, 2017
dr med. Stefan Rastocny – Biorezonans i inne techniki terapeutyczne, 2017
www.newmediaexplorer.org/chris/2004/07/23/blood_electrification_effectiveness_on_malaria.htm

1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *