PROTOKÓŁ – Ból głowy i Migrena – Jak zminimalizować skutki uboczne zażywania leków przeciwbólowych, NLPZ, IPP, hormonalnych i innych? – cz.3

Napisanie tego artykułu zajęło mi sporo czasu, gdyż temat jest dość złożony. Dlatego też podzieliłam go na 4 części:

 

Jeśli idzie o bóle głowy, to niestety sporo mam do powiedzenia w tym temacie. Niestety, bo nie ma chyba nic gorszego jak, odbierający chęć życia, ból głowy..

Cierpiałam kiedyś na straszne migreny. W mojej rodzinie w ogóle ten temat jest gdzieś na tapecie. Nie powiem, że głowa mnie dzisiaj nie boli wcale, ale zdarza się to rzadko, może raz w miesiącu? A bywało tak, że głowa bolała mnie dosłownie co drugi dzień, jak nie codziennie! W pewnym momencie doszłam do ściany, kiedy to proszki przeciwbólowe już nie działały. To był totalny kryzys i wydawałoby się sytuacja bez wyjścia.

Naturalnych rozwiązań w kontekście bólu głowy jest jednak sporo i o tym chciałabym dzisiaj napisać. Po pierwsze – jak poradzić sobie z bólem bez tabletki przeciwbólowej? Po drugie – jak zminimalizować skutki uboczne zażywania leków NLPZ i innych? No i po trzecie – jak je finalnie odstawić.

Zagadnienia w artykule:

Dla kogo Protokół?

Poniższy protokół ma za zadanie wspomóc osoby, które często przyjmują przeróżne leki – zarówno te na receptę jak i bez – tj. środki przeciwbólowe, NLPZ, IPP, hormonalne i wiele innych.

Ten protokół to oczywiście półśrodek, bo nie stanowi rozwiązania pierwotnych przyczyn bólu głowy. Jeśli jednak na daną chwilę nie możesz obyć się od poniższych leków, to chociaż zadbaj o to, aby nie zdewastowały Ci one doszczętnie organizmu.

Poniżej masz do pobrania tabele utworzone od strony konkretnego leku. Rozwiązanie problemu uzależnione jest od wyników testu na sprawność umysłową, który musisz wykonać, jeśli chcesz zastosować się do poniższych zaleceń:

Dalsza część artykułu znajduje się w Strefie Premium.

STREFA PREMIUM

BEZTERMINOWY DOSTĘP
DO WSZYSTKICH PROTOKOŁÓW NA STRONIE
ZA JEDYNE 149 PLN

ODBLOKUJDokonując zamówienia potwierdzasz zapoznanie się z regulaminem serwisu mojasymbioza.pl Zamawiając usługę oświadczasz, że rezygnujesz z prawa do odstąpienia od umowy, jeżeli spełnianie świadczenia rozpocznie się przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

5 myśli na “PROTOKÓŁ – Ból głowy i Migrena – Jak zminimalizować skutki uboczne zażywania leków przeciwbólowych, NLPZ, IPP, hormonalnych i innych? – cz.3”

  1. Pingback: PROTOKÓŁ - Ból głowy i Migrena - Jak odstawić środki przeciwbólowe? - cz.4 | Moja Symbioza

  2. Pingback: PROTOKÓŁ - Ból głowy i Migrena - Przyczyny wtórne - cz.2 | Moja Symbioza

  3. Pingback: Zagrożenia ze strony leków przeciwbólowych, przeciwzapalnych (NLPZ), IPP, hormonalnych i innych | Moja Symbioza

  4. Pingback: TEST na sprawność umysłową - Audyt Twojego mózgu | Moja Symbioza

  5. Pingback: Endometrioza, a pigułki antykoncepcyjne. Cała prawda o syntetycznych hormonach | Moja Symbioza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *