PROTOKÓŁ – Piękne włosy, promienna cera i mocne paznokcie

Seria artykułów:

Mamy okres jesienno – zimowy i wielu z nas zaczyna już narzekać na wypadanie włosów oraz szarą, suchą i ziemistą skórę. Czemu tak się dzieje? Niestety nasza polska pogoda w tym okresie aż prosi się o niedobory witaminowe i mineralne, a że większość substancji odżywczych trudno dziś dostarczyć wraz z pożywieniem, kończy się to w najlepszym wypadku takimi kosmetycznymi efektami ubocznymi.

Gdy włosy lecą z głowy w zastraszającym tempie, chwytasz się wielu środków zaradczych, których efekty są zazwyczaj mierne. Czas leci, Ty testujesz, a włosy dalej się sypią. Kto kiedyś przeżył ogromne wypadanie włosów, wie co mam na myśli. Czasami nic nie pomaga, a włosy znikają z dnia na dzień. Zanim znalazłam właściwe preparaty i metody, które wreszcie pomogły mi na wypadanie włosów, wypróbowałam ich naprawdę dziesiątki. Straciłam przy tym niestety mnóstwo włosów.

Jeśli włosy wypadają Ci tylko “sezonowo”, to nie masz się czym martwić. Z poniższego artykułu dowiesz się jak temu skutecznie zaradzić i zapobiegać. Jeśli jednak problem jest przewlekły, warto zgłębić temat i poszukać przyczyny ich wypadania, o czym w 2 części artykułu.

Zagadnienia w artykule:

  • Mój przetestowany arsenał na zdrowe i piękne włosy, skórę i paznokcie
  • Preparaty do zastosowań zewnętrznych

Dalsza część artykułu znajduje się w Strefie Premium.

STREFA PREMIUM

BEZTERMINOWY DOSTĘP
DO WSZYSTKICH PROTOKOŁÓW NA STRONIE
ZA JEDYNE 149 PLN

ODBLOKUJDokonując zamówienia potwierdzasz zapoznanie się z regulaminem serwisu mojasymbioza.pl Zamawiając usługę oświadczasz, że rezygnujesz z prawa do odstąpienia od umowy, jeżeli spełnianie świadczenia rozpocznie się przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *