Syropy z Czarnego Bzu – który wybrać? Przegląd najbardziej popularnych preparatów dla dzieci

Sporo zapytań przychodzi o syrop z czarnego bzu: czy stosuję u dzieci? Rzeczywiście używam go w trakcie infekcji. Czarny bez w połączeniu z witaminą C sprawdza się naprawdę znakomicie, ale muszą być to owoce czarnego bzu, nie kwiat.

Czarny bez nie tylko wzmacnia odporność i pomaga wyjść z choroby, ale posiada też właściwości przeciwgorączkowe i wykrztuśne. O owocach tej rośliny można poczytać elaboraty w sieci. U mnie będzie krótko i na temat: który syrop wybrać?

W zeszłym roku zrobiłam review kilku popularnych syropów dla dzieci, także dzielę się z Wami moim podsumowaniem. Mam nadzieję, że informacje zbytnio się nie zdezaktualizowały.

W tabli widać, że pewną alternatywą dla gotowych syropków dla dzieci są 100% soki z czarnego bzu. Okazuje się jednak, że nie jest to wcale tańsza i bardziej ekonomiczna opcja. Za przykład podałam w tabeli syrop Swansona.

Najlepsze opcje zaznaczyłam na zielono. Widać, że pionierem jest Sambucol Junior. Ma on największą dawkę owocu czarnego bzu i stosunkowo dobrą cenę.

 

Zdrówka dla Waszych dzieciaczków :)

Choć dla dorosłego syrop z bzu to też świetna inwestycja ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *