Program na Koronawirusa COVID-19 już dostępny

Podobne artykuły:

Chciałam wyjaśnić kilka wątpliwości związanych z programem na koronawirusa:

1. Tak, w bazie biorezonansowej jest już oficjalny program na obecny szczep koronawirusa COVID-19

Jako, że częstotliwości tego wirusa zostały już przebadane, łatwo było wygenerować częstotliwości przeciwstawne temu patogenowi. Tak też w bazie znalazł się adekwatny do sytuacji program.

2. Program na koronawirusa nie jest ani szczepionką, ani lekiem

Chodzi oczywiście o terapię częstotliwościową. Taka terapia z założenia nie jest ani szczepionką, ani lekiem.

Czytelnicy mojego bloga dobrze znają temat. Nowym osobom polecam zgłębienie artykułów pod hasłem “biorezonans” lub “PEMF”:

3. Czy można jakoś odczuć działanie zdalnego programu na koronawirusa?

I tak i nie.

Przy założeniu że jest się zdrowym, nie sposób odczuć tego programu “na własnej skórze”, tak jak ma to miejsce w przypadku innych zdalnych programów.

[Jeśli przykładowo odbudowujemy w ten sposób kolagen, skóra nagle staje się miękka. Jeżeli detoksykujemy elektrosmog, komuś nagle przechodzą silne migreny itd. Przykładów naprawdę jest multum:

Na osobę potencjalnie zdrową będą zatem oddziaływać częstotliwości, których w swoim ciele nie posiada. W takim wypadku częstotliwości przejdą przez taką osobę “na wskroś”.

W przypadku osoby zakażonej, konkretne częstotliwości zaczynają oddziaływać na zakażenie, zatem następuje poprawa zdrowia.

Co się natomiast stanie w przypadku potencjalnego zakażenia koronawirusem osoby zdrowej znajdującej się na programie?

Program "z automatu" zacznie oddziaływać na daną osobę wchodząc w rezonans z częstotliwościami koronawirusa (niwelując je), w efekcie lecząc zakażenie. W ten sposób nie doprowadzamy do rozwinięcia poważnej infekcji i związanych z nią powikłań.
W zdalnym programie na koronawirusa chodzi przede wszystkim o profilaktykę. I tego się trzymajmy :)

4. Jaka jest skuteczność tego programu?

Analizując swoje dotychczasowe doświadczenia z systemem Remote, powiedziałabym, że naprawdę spora.

W chwili obecnej wolałabym się jednak o tym osobiście nie przekonać.. ;)

To jedynie logika podpowiada mi, że nigdy nie ma 100% pewności na nic. Szczepionka również nie uchroni Cię w 100% przed żadną chorobą.

W każdym razie ja i moi najbliżsi czujemy się zdrowi i bezpieczni :)

5. Program na COVID-19 w mojej ofercie dostępny jest jedynie w module zdalnym

Program na koronawirusa został zaprojektowany pod różne moduły: zarówno kontaktowe jak i zdalne. Z powodów jednak oczywistych, oferuję jedynie terapię zdalną (z materiału DNA), która ma być przede wszystkim wsparciem profilaktycznym.

Program na koronawirusa wymaga podwójnego materiału DNA (2 paznokci od 1 osoby).
Termin przydatności paznokcia wynosi 1 miesiąc i tyle też trwa program. Po tym czasie materiał się naturalnie dezaktualizuje i trzeba ewentualnie dosłać kolejny materiał.
Paznokcie proszę wysyłać pocztą (listem zwykłym), kurierem lub dostarczać osobiście do skrzynki pocztowej pod adresem podanym na stronie.
Proszę nie nadawać listów poleconych. Nie planuję chodzić na pocztę.

Wychodząc naprzeciw trudnej sytuacji, wprowadzam ofertę dla rodzin i najbliższych do 5 osób (dotyczy wyłącznie programu na koronawirusa):

10 zapakowanych w jedną kopertę paznokci (5 x 2 paznokcie od osoby) to koszt 500zł.
DNA tych osób nie ma znaczenia dla programu (nie musi być pokrewieństwa). Mogą być to również najbliższe osoby spoza rodziny.

6. Czy program zdalny pomoże osobie już zakażonej?

W jakimś stopniu na pewno pomoże.

Bardziej zasadnym jednak rozwiązaniem będzie w takim wypadku moduł kontaktowy PEMF i taki byłby zdecydowanie najbardziej wskazany w przypadku zakażenia koronawirusem.

Z powodów jednak oczywistych, tak jak już wspomniałam, nie podejmę się niestety terapii takiej osoby. Mogę jedynie zdalnie poinstruować co można w takiej sytuacji zrobić.

A uwierzcie mi, można zrobić naprawdę sporo. Nigdy nie jest za późno!

 

Jeśli chodzi o konsultacje, sugeruję w chwili obecnej korzystanie z usługi skype. Zawsze to bezpieczniej dla obu stron :)

Dla równowagi na koniec jeszcze coś dla humoru ;) 

Zdrówka Kochani :))

Podobne artykuły:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.