Petycja naukowców i lekarzy w sprawie szczepień na covid

Kochani, podpisujcie petycję przeciwko “podejrzanym” szczepionkom na covid, które znajdują się obecnie na polskim rynku i są w czynnym użyciu. Chodzi nie tylko o nasze zdrowie, ale przede wszystkim zdrowie przyszłych pokoleń.

Petycja stanowi trzy pytania do Ministra Zdrowia w sprawie bezpieczeństwa i skuteczności  szczepień na covid. To już kolejny list polskich lekarzy i naukowców w sprawie tych szczepień. Niestety poprzednie apele nie spotkały się z jakimkolwiek odzewem ze strony ministerialnej. Tym razem są to pytania, a na pytania Minister ma już obowiązek odpowiedzieć. Czekamy więc z niecierpliwością.

Wiedza i autorytet poniższej grupy lekarzy i naukowców są nie do podważenia. Podają oni w wątpliwość stosowanie szczepionek na covid, które uznają nie tylko jako szkodliwe dla zdrowia, ale również bezzasadne, gdyż dotyczą wirusa, który już nie istnieje! Wiadomo, że mamy mutacje.. Najgorszy jednak z zarzutów dotyczy faktu, że szczepienia z rodzaju mRNA niszczą barierę krew-mózg. I jest to już fakt, nie hipoteza jak do niedawna.

Warto nadmienić, że naruszenie bariery krew-mózg otwiera pole do wielu poważnych chorób neurologicznych, psychicznych i degeneracyjnych takich jak depresje, stwardnienia rozsiane, Alzheimer, demencje, Parkinson, choroby ze spektrum autyzmu i wiele wiele innych. Być może nawet jeszcze nam nie znanych?

Prześlijcie proszę petycję do jak największej grupy ludzi i zatrzymajmy wspólnie te eksperymentalne procedury chociaż na czas wyjaśnienia tych poważnych zarzutów.

Polecam też ciekawy komentarz NTV (Niezależnej TV) na temat tej petycji (na dole posta).

 

———————————–  LINK DO PETYCJI   ———————————

 

“Pan dr Adam Niedzielski Minister Zdrowia

Szanowny Panie Ministrze,

Przekazuje się obecnie miliony złotych na promocję szczepień na SARS-CoV-2. Olbrzymie kwoty na reklamę otrzymało min. Polskie Radio, Telewizja Polsat, Telewizja Polska i inne media. W tym wypadku zasadnym jest się zapytać, czy szczepienia są rzeczywiście skuteczne i bezpieczne. Jest to szczególnie ważne, gdyż wprowadzone warunkowo eksperymentalne preparaty, nazywane „szczepionkami” są nadal w trakcie badań. Zwracamy się w tej sprawie z listem otwartym i zadajemy trzy pytania.

 

1. Dlaczego szczepi się masowo Polaków na SARS-CoV-2, kiedy wiadomo, że od zaprojektowania szczepionek wytworzyły się nowe mutacje wirusa, na które szczepionki nie są skuteczne?

Dowody:

Artykuł 1: „Evidence of escape of SARS-CoV-2 variant B.1.351 from natural and vaccine-induced sera” opublikowany w Cell w sposób jednoznaczny wskazuje na to, że w chwili obecnej oryginalny wirus z Wuhan, tzw. „early Wuhan”, na bazie którego powstały szczepionki na COVID-19 uległ mutacji. Mamy obecnie do czynienia z wirusami o tak silnych mutacjach, że szczepionki nie są skuteczne.

Artykuł 2: “Impact of SARS-CoV-2 B.1.1.7 Spike variant on neutralisation potency of sera from individuals vaccinated with Pfizer vaccine BNT162b2” opublikowany w Nature dowodzi, że szczepienia preparatem Pfizer nie chronią przed zakażeniem brytyjską wersją wirusa SARS-Cov2 B1.1.7., której występowanie w populacji polskiej wynosi obecnie 97%. W związku z tym, dokonuje się u nas masowych szczepień przeciwko wirusowi, który de facto już nie istnieje.

Artykuł 3: „A two-dose regimen of the ChAdOx1 nCoV-19 vaccine did not show protection against mild-to-moderate Covid-19 due to the B.1.351 variant”, opublikowny w The New Journal of Medicine pokazuje na podstawie badań przeprowadzonych w RPA, że szczepionka AstraZeneca jest nieskuteczna w stosunku do wariantu południowoafrykańskiego koronawirusa.

Artykuł 4: „Evidence for increased breakthrough rates of SARS-CoV-2 variants of concern in BNT162b2 mRNA vaccinated individuals”, umieszczony jako preprint przez medRxiv wskazuje na podstawie badań przeprowadzonych w Izraelu, że preparat firmy Pfizer może mieć znacznie mniejszą efektywność wobec wariantu południowoafrykańskiego (B.1.351) i brytyjskiego (B.1.1.7). Należy dodać, że szczepionka Pfizera może wywoływać poważne działania uboczne, w tym zapalenie mięśnia sercowego. Jest to także przedmiotem badań w Izraelu.

 

2. Dlaczego dopuszcza się szczepionki na bazie mRNA, kiedy wiadomo, że białko kolcowe wirusa SARS-CoV-2 wytwarzane również poprzez mRNA podawane w szczepionkach prowadzi do znaczących zmian właściwości bariery krew-mózg?

Dowód: Artykuł „The SARS-CoV-2 spike protein alters barrier function in 2D static and 3D microfluidic in-vitro models of the human blood–brain barrier” w Neurobiology of Disease. Nowe szczepionki proponowane nam przez Pfizer, Modernę i inne korporacje są stworzone na bazie mRNA – kwasu nukleinowego, który służy do syntezy białka. Autorzy wskazują na to, że białko wirusa SARS-CoV-2 wytwarzane również poprzez mRNA podawane w szczepionkach zmienia funkcję bariery krew-mózg, co może prowadzić do jej wzmożonej przepuszczalności i penetracji. Przekroczenie bariery krew-mózg wywołuje objawy neurologiczne o różnym stopniu nasilenia, od łagodnych do ciężkich. Symptomy mogą wystąpić natychmiast albo ujawnić się z opóźnieniem, nawet po kilku latach.  

 

3. Dlaczego w Polsce używa się powszechnie szczepionki AstraZeneca, która w wielu krajach podlega ograniczeniom wiekowym ze względu na ryzyko poszczepiennej immunologicznej małopłytkowości zakrzepowej (vaccine–induced immune thrombotic thrombocytopenia)?  

Z uwagi na powikłania poszczepienne, niektóre kraje, np. Dania i Norwegia, nie stosują szczepionek AstraZeneca. Podobnie amerykańskie CDC bada powikłania zakrzepowe po innej szczepionce wektorowej, Johnson & Johnson. Korelacja zakrzepic ze szczepieniami została udowodniona naukowo.

Dowody:      Artykuł 1: „Thrombotic Thrombocytopenia after ChAdOx1 nCov-19 Vaccination” (SARS-CoV-2 poszczepienna immunologiczna małopłytkowość zakrzepowa – badania niemiecko-austriackie).

Artykuł 2: “Thrombosis and Thrombocytopenia after ChAdOx1 nCoV-19 Vaccination” (badania norweskie)

Artykuł 3: „Towards Understanding ChAdOx1 nCov-19 Vaccine-induced Immune Thrombotic Thrombocytopenia (VITT)”  (badania niemieckie).

Artykuł 4 „U.S. CDC probes new death, hospitalization after J&J vaccine shots – officials” (badania amerykańskie CDC – amerykańskie CDC bada powikłania zakrzepowe po szczepionce Johnson & Johnson).

Można by dodatkowo zapytać: Czy planuje się dalsze zakupy szczepionek przeciw nieistniejącej już wersji wirusa, co spowoduje niepotrzebne wydanie miliardów złotych z kieszeni podatnika?

 

Jeżeli konkluzje wynikające z odpowiedzi na te pytania prowadzą do wniosku, że

 • szczepienia są nieskuteczne wobec nowych mutacji,
 • ponadto są niebezpieczne bowiem mogą prowadzić do penetracji bariery krew-mózg (Pfizer, Moderna)
 • oraz do zakrzepów (AstraZeneca, Johnson&Johnson)
 • i innych powikłań,

a jedynie narażają nasz kraj na niepotrzebne koszty, wówczas żądamy natychmiastowego zatrzymania promocji masowych szczepień preparatami o charakterze eksperymentalnym oraz polecamy zastosowanie metod walki z COVID-19 jakie zostały zaproponowane w drugim i trzecim Apelu naukowców i lekarzy.

Zdecydowanie sprzeciwiamy się planom szczepień ozdrowieńców, ludzi młodych i zdrowych oraz dzieci, gdyż w świetle powyżej zacytowanych badań, szczepienia tych osób nie mają uzasadnienia naukowego i mogą zaszkodzić ich zdrowiu.”

 

———————————–  LINK DO PETYCJI   ———————————

 

Podpisali:

 • dr hab. W. Julian Korab-Karpowicz, prof. UO, Przewodniczący „Wolne Wybory”
 • dr Zbigniew Hałat, epidemiolog, były Główny Inspektor Sanitarny i Podsekretarz Stanu w MZ
 • prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski
 • prof. dr hab. n. med. Maria Sobaniec-Łotowska
 • prof. dr hab. n. med. Krystyna Lisiecka-Opalko
 • prof. dr hab. n. med. Jolanta Kupryjańczyk
 • prof. dr hab. n. farm. Maria Borawska
 • prof. dr hab. Artur Śliwiński, UW
 • dr hab. Ryszard Zajączkowski, prof. KUL
 • dr Mariusz Błochowiak, Poznań
 • dr n. med. Katarzyna Markiewicz, Warszawa
 • dr n. med. Beata Wrodycka-Żytkowska, Łódź
 • dr n. med. Marcin Błażejak, Hamburg
 • dr n. med. Katarzyna Landa, Kraków
 • dr n. med. Andrzej Żytkowski, Łódz
 • dr n. med. Jerzy Kąkol, Bydgoszcz
 • dr n. med. Jerzy Lewko, Białystok
 • lek. med. Krystyna Szymik-Taraszkiewicz, Gliwice
 • lek. med. Jeremi Gawinek, Herne
 • lek. med. Alicja Alda, Bergen
 • lek. dent. Anna Walacik, Lublin
 • lek. med. Agata Osiniak, Majdan Królewski
 • lek. med. Ewelina Gierszewska, Chojnice
 • lek. med. Dorota Staszewska, Warszawa
 • lek. med. Katarzyna Skubisz, Wieliczka
 • lek. med. Zbigniew Pawelec, Gdańsk
 • lek. med. Maciej Gajowski, Karpacz
 • lek. med. Piotr Iwulski, Olsztyn

 

———————————–  LINK DO PETYCJI   ———————————

 

Istotniejsze reposty ws. petycji

dr hab. Wlodzimierz Korab-Karpowicz, Profesor Uniwersytetu Opolskiego, Przewodniczący “Wolne Wybory”

CO MOŻEMY ZROBIĆ TO WALCZYĆ. Bierność, brak współdziałania, do niczego nie doprowadzą.

2021-12-11 07:32:01

Szanowni Państwo,

Dziękuję za poparcie petycji i działalności ruchu Wolne Wybory.

Cytuję fragment tekstu, który nieco poprawiłem. Jest też film. Warto przeczytać i zobaczyć.

Wszyscy zrozumieliśmy, że znajdujemy się w niezwykłym momencie dziejowym. Trwa pandemia i w państwach wprowadza się coraz to nowe, niekończące się obostrzenia. Na skutek błędnej polityki uległych rządów, służących bardziej światowym elitom finansowym, niż swoim obywatelom, ludzie tracą życie, zdrowie, pracę, firmy. Rośnie liczba chorób psychicznych i samobójstw, a zaciągane obecnie długi będą spłacane przez wiele pokoleń. Cenzura i polaryzacja to nasza nowa normalność. Zamiast rzetelnej debaty i wzajemnego szacunku, szerzy się mentalność „Albo jesteś z nami, albo przeciwko nam”. Jej skutkiem są pogłębiające się podziały międzyludzkie w niegdyś otwartych i tolerancyjnych społeczeństwach.

Ale jest coś, co jest groźniejsze niż którykolwiek z tych problemów. Oto stoimy na progu zmiany cywilizacyjnej, której konsekwencje są tak dalekosiężne, a implikacje tak poważne, że tylko nieliczni pojmują obecnie prawdziwą skalę zagrożenia.  A w jaki sposób wprowadzana jest ta zmiana?  Podstępem, poprzez odwracanie naszej uwagi oraz wprowadzenie pozornie niegroźnego paszportu szczepionkowego. Brzmi to wręcz niewiarygodnie. A więc wyjaśniam.

Większość z nas przyzwyczaiła się do wolności i demokracji. Nie znamy niczego innego. Liberalna demokracja pewnością nie jest ustrojem doskonałym, ale zasadniczo daje nam swobodne życie: możemy chodzić gdzie chcemy i robić co chcemy, chyba że prawo wyraźnie czegoś zabrania, np. kradzieży, aktów przemocy lub morderstwa. Ale pamiętajmy, że tej wolności nie wywalczyliśmy sami. Zawdzięczamy ją naszym ojcom i dziadkom, oraz dalszym pokoleniom tych, którzy walczyli za wolność i niepodległość. Jednak dziś jesteśmy z tej bezcennej,  heroicznie wywalczonej wolności powoli okradani. Zrzekamy się jej bez żadnego oporu czy debaty publicznej, bo mówi się nam, że nie mamy wyboru, że zagraża nam wirus i tylko paszport szczepionkowy pozwoli nam odzyskać namiastkę normalności.

Pozornie te paszporty szczepionkowe mogą wydawać się niewielką zmianą. W końcu wielu z nas przyzwyczaiło się już do coraz większych obostrzeń i nacisków na szczepienia. Ale nie dajmy się zwieść. Powszechne przyjęcie paszportów szczepionkowych to fundamentalne odwrócenie tego wszystkiego, co w społeczeństwach demokratycznych rozumiemy przez wolność. Ich wprowadzeinie ułatwi radykalną restrukturyzację  naszej zachodniej cywilizacji. Nasza wolność osobista już nie będzie czymś oczywistym, ograniczonym tylko przez jasno ustalone i uzgodnione prawa. Nasza wolność będzie odtąd ograniczona tylko do tych rzeczy, na które dostalismy wyraźne pozwolenie od jakiegoś niewidzialnego algorytmu, poprzez ekran smartfona, za każdym razem na nowo.

Powtórzę, bo zrozumienie tego jest bardzo ważne. Dziś jesteśmy zasadniczo wolni i możemy robić co chcemy, chyba że zabrania tego prawo. Jednak po wprowadzeniu paszportów szczepionkowych to pojęcie wolności przejdzie do historii i zostanie zastąpione przez zupełnie nowy system, w którym będzie można robić tylko to, na co otrzymamy wyraźne pozwolenie. Będzie to fundamentalne odwrócenie pojęcia “wolność”. Z dnia na dzień nasze niezbywalne prawa staną się przywilejami, przyznawanymi nam tymczasowo za posłuszeństwo i dobre zachowanie. Staniemy się niewolnikami.   Jaki z tego wniosek? Nieważne jakie masz przekonania polityczne,  co sądzisz o maskach, szczepionkach i lockdownach, czy jesteś bogaty czy biedny, czy jesteś w policji czy w wojsku, czy pracujesz w biurze. Możemy się nie zgadzać w wielu kwestiach, ale na pewno jesteśmy zgodni co do tego, że wolność to najcenniejszy z darów i że należy ją pielęgnować i bronić jej za wszelką cenę dla przyszłych pokoleń. Powinno być teraz dla nas jasne, że paszport szczepionkowy, Covid Pass, Greenpass, czy jakkolwiek to nazwą, nie ma absolutnie nic wspólnego ze zdrowiem i wbrew temu co się nam mówi, jego wprowadzenie nie oznacza powrotu do dawnego życia, ani do normalności. Wręcz przeciwnie. Paszport szczepionkowy to doskonale zaprojektowana furtka do zupełnie nowego typu społeczeństwa, opartego na kontroli i nadzorze jakiego jeszcze nigdy nie widzieliśmy.

Dlatego w żadnym wypadku, bez względu na to, jaka presja będzie na nas wywierana, nie możemy pozwolić na ich wprowadzenie. Zrozummy, o jaką wielką stawkę toczy się gra. To nie jest czas na strach i podziały. Przyszliśmy na świat jako wolne, suwerenne istoty. Jesteśmy braćmi i siostrami, jedną wielką ludzką rodziną, niezależnie od rasy i narodowości. Nie potrzebujemy strzelać z broni, forsować barykad, bić się szablą, ukrywać się w schronach. Musimy tylko się zorganizować i przestać się zgadzać na odbieranie nam wolności. Czas się zjednoczyć się i powiedzieć “DOŚĆ” i stanąć W OBRONIE WOLNOŚCI. Nie pozwolimy zgasić płomienia wolności, ani teraz, ani nigdy. Brońmy ją dla nas i dla przyszłych pokoleń, tak aby móc godnie spojrzeć w oczy naszym przodkom i naszym potomkom.

Wolne Wybory są cały czas aktywne podejmując kolejne działania. JEDYNĄ RZECZ JAKĄ MOŻEMY ZROBIĆ W OBECNEJ SYTUACJI TO WALCZYĆ. Bierność, brak współdziałania, do niczego nie doprowadzą. To nie jest walka na szable. Ale powinniśmy sobie przypomnieć jak kiedyś walczyli nasi przodkowie i jak ryzykowali wszystkim w obronie Rzeczpospolitej i była to wtedy zawsze mniejszość, nieraz garstka ludzi broniących nas przed wielką zaborczą siłą. W obronie wolności. Wolne Wybory.

To jest nasza najnowsza petycja: Ostrzeżenie przed segregacją sanitarną. Liczymy na Państwa udział. https://www.petycjeonline.com/list_otwarty_do_posow_senatorow_i_do_prasy_ostrzeenie_przed_segregacj_sanitarn

Potrzebujemy wsparcia — pomoc ze strony osób aktywnych i odważnych, które będą tworzyć grupy i oddziały WW w całym kraju. Tu można pobrać deklaracje członkowskie: https://wolnewybory.org/do-pobrania/ Dla budowania ruchu i prowadzenia naszych działań, potrzebne jest nam wsparcie finansowe. Prowadzę obecnie dwie zrzutki: W obronie wolności i W obronie cywilizacji. Wystarczy jak każdy z nas dokona solidarnie wpłaty na jaką go stać, aby pomóc zrealizować skutecznie nasze cele.

https://wolnewybory.org/wspieraj-nas/

https://zrzutka.pl/w-obronie-wolnosci-w-polsce-stop-pandemii-zrzutka-na-ruch-wolne-wybory

https://zrzutka.pl/w-obronie-cywilizacji-zrzutka-na-nowe-wydanie-traktatu-polityczno-filozoficznego

Należy bronić naszej wolności i naszej cywilizacji. Będziemy bronić wolności słowa oraz promować otwartą debatę na temat pandemii i innych ważnych spraw nas dotyczących.

Pozdrawiam serdecznie,

dr hab. Wlodzimierz Korab-Karpowicz, Profesor Uniwersytetu Opolskiego, Przewodniczący “Wolne Wybory”, Osobowość Roku Polski 2020 w kategorii Nauka

Warto ten film zobaczyć i się zastanowić: Quo Vadis? https://www.bitchute.com/video/HtdMXVdHtg7F/

Wolne Wybory są ciągle aktywne i wzywają do aktywności

2021-11-25 14:24:43

Wolne Wybory są ciągle aktywne, podejmując nowe inicjatywy oraz organizując spotkania z niezależnymi naukowcami i lekarzami. Więcej o naszej aktywności na stronie www.wolnewybory.org — Czytaj – Wiadomości. Ostatnią ważną inicjatywą jest Oświadczenie w sprawie ustawy 1449, które zostało wysłane do Prezydenta RP oraz do posłów i senatorów. Zdecydowanie przeciwstawiamy się zmianie ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi oraz niektórych innych ustaw – ustawa nr 1449. Ma ona zalegalizować reżim sanitarny, a faktycznie ustrój totalitarny w Polsce. Przeciwstawiamy się takim pomysłom przeciwko wolności osobistej wynikającej z projektu tej ustawy jak: (1) 30 dniowa kwarantanna, która nie ma żadnego medycznego uzasadnienia, a jest formą przymusowego więzienia; (2) poddawania obywateli kontroli inspektorom sanitarnym, którzy podobnie do oprawców będą zyskiwać uprawnienia panów naszego życia i śmierci; (3) przygotowania gruntu do powszechnych i obowiązkowych szczepień, co do których jedyne to jest pewne, że są eksperymentem medycznym i źródłem zysku dla zagranicznych korporacji farmaceutycznych.

Uważamy, że drogą do poradzenia sobie z COVID jest nasza naturalna odporność oraz naturalna odporność zbiorowa. Szczepienia, których długofalowych skutków, z uwagi na eksperymentalny charakter szczepionek, jeszcze nie znamy, powinny być proponowane jedynie osobom starszym z chorobami współistniejącymi, a więc będących w grupie zagrożonej. Postulowanie szczepień i stosowanie obostrzeń w stosunku do ludzi młodych i zdrowych nie ma żadnego uzasadnienia, a wręcz jest szkodliwe dla nich samych oraz dla mechanizmu wytwarzania się naturalnej odporności zbiorowej wynikającej z zachowania się chorób wirusowych. A więc ustawa 1449 nie tylko nie poprawi sytuacji epidemiologicznej w Polsce, ale też odbierze nam nasze prawa i wolności. Dlatego jest zła i trzeba się jej zdecydowanie przeciwstawić.

https://ordomedicus.org/oswiadczenie-wolne-wybory-w-sprawie-ustawy-1449/

Dzisiaj prosimy o trzy rzeczy — niech nasi sygnatariusze będą trochę jak dobra wróżka.

(1) Jaka jest róznica pomiędzy filozofią a polityką? Filozofia omawia piękne idee, w polityce nawet najpiękniesza idea nie może być zrealizowana bez odpowiedniej siły. Dla obrony naszej wolności, musimy zbudować silny ruch w oparciu o ludzi wartościowych. Nasza pierwsza prośba: Prosimy abyście Państwo zasilili szeregi ruchu Wolne Wybory. Potrzebujemy członków i koordynatorów w wielu miastach i miejscowościach w Polsce. Poniżej jest link do deklaracji członkowskich Wolne Wybory, które należy wysłać na nasz adres emailowy: info(a)wolnewybory.org

https://wolnewybory.org/wp-content/uploads/2021/06/Deklaracja-czlonkowska-WW-w-WORD.doc

https://wolnewybory.org/wp-content/uploads/2021/02/Deklaracja-czlonkowska-WW.pdf

(2) Ruch Wolne Wybory jest obecnie formalnie stowarzyszeniem, ale ponieważ chcemy stanąć do wyborów, lepszą formą jest partia polityczna. Stowarzyszenie będzie nadal działało, gdyż większość naszych członków będzie wolało pozostać w stowarzyszeniu, ale będzie też partia o tej samej nazwie Wolne Wybory i chyba z tym samym kierownictwem. Prosimy o pomoc w rejestracji partii. Musimy zebrać min. 1000 podpisów poparcia, ale jak będzie ich dużo więcej, tym lepiej. Poniżej jest link do formularza do zbierania podpisów. Formularze należy odesłać na nasz adres do korespondencji:  Wolne Wybory, ul. Marszałkowska 58, 00-545 Warszawa

https://wolnewybory.org/wp-content/uploads/2021/11/Lista-podpisow.doc

(3) Trzecia prośba dotyczy wsparcia finansowego. Jesteśmy ciągle aktywni. Tworzymy duży ruch społeczny. Chcemy mieć siłę dla obrony wolności w Polsce. Z góry dziękuję. Proszę o wsparcie finansowe ruchu Wolne Wybory. Poniżej są linki do wsparcia.

https://wolnewybory.org/wspieraj-nas/

https://zrzutka.pl/w-obronie-wolnosci-w-polsce-stop-pandemii-zrzutka-na-ruch-wolne-wybory

Bez względu na to co się dzieje wokól nas — w Austrii, we Włoszech i w innych krajach, gdzie narasta reżim sanitany i budowany jest system totalitany na skalę nieznaną wcześniej, proszę wierzyć w nas wspólny sukces, a będzie nim nasza osobista wolność i wolność Polski.

Pozdrawiam serdecznie,

dr hab. Wlodzimierz Korab-Karpowicz, Profesor Uniwersytetu Opolskiego, Przewodniczący “Wolne Wybory”

To jest mój paszport Wolności. Wezwanie do wsparcia ruchu Wolne Wybory

2021-10-29 11:29:34

Szanowni Państwo,

Jest nas obecnie podpisanych pod tą petycją ponad trzydzieści tysięcy osób. Jeżeli dodamy podpisy tych którzy poparli naszą inicjatywę nowelizacji ustawy o zawodzie lekarza i lekarza dentysty skierowaną do prez. Andrzeja Dudy, jest nas razem ponad piędziesiąt tysięcy. Nawet jeżeli podpisy niektórych osób mogą się powtarzać na obu petycjach, stanowimy dużą siłę. Gdybyśmy wszyscy wstąpili do ruchu Wolne Wybory, utworzylibyśmy siłę niezwyciężoną i do tego wszystkich zachęcam. Naszym celem jest wyłącznie Wolność (nasza osobista) + Wolność (naszego kraju).

Pomyślmy sobie, czy życie w prawdziwie wolnej Polsce jako wolni ludzie, czy to nie jest wspaniała perspektywa dla nas wszystkich? Wcale nie tak dużo trzeba, to osiągnąć. Należy mieć inicjatywę, zbudować silny ruch w oparciu o ludzi wartościowych i wybrać mądrych przywódców. To jest możliwe i do tego wszystkich Państwa zachęcam. Tu jest link do deklaracji członkowskich Wolne Wybory, które należy wysłać na nasz adres emailowy: info(a)wolnewybory.org

https://wolnewybory.org/do-pobrania/

Potrzebujemy też wsparcia finansowego, aby osiągnąć cel jakim jest zebranie 500 tys. zł, potrzebnych na obecnym etapie dla budowy ruchu. Na co te środki? Organizujemy spotkania w Polsce z niezależnymi lekarzami i naukowcami. Osobiście uczestniczyłem w wielu takich spotkaniach. Poniżej link do spotkania razem z dr Zbigniewem Hałatem jakie miało miejsce w Bielsku-Białej na początku pażdziernika. Dołączają do nas kolejni lekarze, którzy chcą mówić o tym jak jest. Potrzebujemy też środków na to żeby budować grupy i oddziały w całej Polsce, żeby ostrzegać na banerach i billboardach przed niebezpieczeństwami związanymi ze szczepieniami, żeby drukować materiały informacyjne i reklamowe. Tu są linki do wsparcia.

https://wolnewybory.org/wspieraj-nas/

https://zrzutka.pl/w-obronie-wolnosci-w-polsce-stop-pandemii-zrzutka-na-ruch-wolne-wybory

Ostatnio z biura Prezydenta Trumpa otrzymałem kolejną wiadomość. Mowa w niej, że paszportem do wolności nie jest tzw. “paszport COVID” wprowadzany już w niektórych krajach, ale nasza flaga. Niechże więc flaga o polskich barwach narodowych będzie dla nas drogowskazem do wolności i niechże tą drogą kroczą Wolne Wybory, coraz bardziej liczne i silne dzięki wsparciu nas wszystkich. O to proszę.

Pozdrawiam serdecznie,

dr hab. Wlodzimierz Korab-Karpowicz, Profesor Uniwersytetu Opolskiego, Przewodniczący “Wolne Wybory”, Osobowość Roku Polski 2020 w kategorii Nauka

Link do spotkania z dr Zbigniewem Hałatem: https://www.youtube.com/watch?v=Jin9VOYTUGo

Link do mojej mowy w momencie odbierania nagrody Osobowość Roku: https://www.youtube.com/watch?v=izTW9RVWqWk 

Apel do Polskiego Duchowieństwa

2021-08-11 18:55:36

Szanowni Państwo,

Dziękuję za poparcie Petycji Trzy pytanie do Ministra Zdrowia. Nadal zbieramy podpisy. W najbliższy piątek (13.08 br.) planujemy wydrukować nasz List wraz z poparciem ponad 30 tysięcy osób, za co bardzo dziękuję i wyślemy do MZ. Pamiętajmy: Władza która nie słucha wyborców musi odejść. Poczekamy na wynik.

Podejmujemy kolejną bardzo ważną inicjatywę jaką jest Apel do Polskiego Duchowieństwa:

List Otwarty do Kapłanów Kościoła Rzymskokatolickiego — O połączenie się ze społeczeństwem przeciw fałszywej pandemii i eksperymentalnym szczepieniom

Prosimy o poparcie. Poza poparciem na petycjeonline każdy może wydrukować PDF listu podpisanego przez siedmiu profesorów i inne autorytety, i wysłać list do swojego lokalnego biskupa, proboszcza, czy znajomego księdza. Chcemy, aby nasz List do Kapłanów dotarł do każdego księdza w Polsce.  W liście zawarte są ważne informacje medyczne, które pozwolną Polskiemu Duchowieństwu zrozumieć dlaczego mamy do czynienia z kłamstwem pandemicznym i szczepionkami o charakterze eksperymentalnym. Celem naszych działań jest zatrzymać pandemię, jak również związane z nią obostrzenia.

Jednocześnie dalej apelujemy o wsparcie. Potrzebujemy wsparcia — osoby aktywne i odważne, które będą tworzyć grupy i oddzialy w całym kraju. Dziękuję też za wsparcie finansowe, które jest niezbędne dla naszych działań. Wystarczy jak każdy z nas dokona solidarnie niewielkiej wpłaty aby pomóc zrealizować skutecznie nasz cel jaką jest obrona wolności w Polsce (W+W).

https://wolnewybory.org/wspieraj-nas/

https://zrzutka.pl/w-obronie-wolnosci-w-polsce-stop-pandemii-zrzutka-na-ruch-wolne-wybory

Pozdrawiam serdecznie,

dr hab. Wlodzimierz Korab-Karpowicz, Profesor Uniwersytetu Opolskiego, Przewodniczący “Wolne Wybory”

Petycja do biskupów i proboszczy

2021-08-06 08:35:16

Szanowni Państwo,

Jak informowałem wcześniej, do dzisiaj nie otrzymaliśmy odpowiedzi merytorycznej od Ministra Zdrowia na nasze Cztery pytania, a jedynie ogólną odpowiedź (Patrz: https://ordomedicus.org/ministerstwo-zdrowia-lekcewazy-ostrzezenia-naukowcow/). Dlatego w przyszłym tygodniu planujemy ponownie wydrukować nasz List Otwarty i wraz z poparciem ponad 30 tysięcy osób wysłać pocztą do Ministerstwa.

Wzorem petycji WPO do Biskupa Opolskiego i kapłanów Diecezji Opolskiej, przygotowalismy List Otwarty do Kapłanów Kościoła Rzymskokatolickiego — O połączenie się ze społeczeństwem przeciw fałszywej pandemii i eksperymentalnym szczepieniom

Jednocześnie namawiam abyśmy wszyscy we własnym zakresie kontaktowali się ze swoimi biskupami i proboszczemi. Chcemy aby nasz List do Kapłanów dotarł do każdego księdza w Polsce.

Proszę też o aktywne zaangażowanie się w działalność ruchu Wolne Wybory. Potrzebujemy wsparcia — osoby aktywne i odważne, które będą tworzyć grupy i oddzialy w całej Polace. Dziękuję też za wsparcie finansowe, które jest niezbędne dla naszych działań. Wystarczy jak każdy z nas dokona solidarnie niewielkiej wpłaty aby pomóc zrealizować skutecznie cel jaką jest obrona wolności w Polsce.

https://wolnewybory.org/wspieraj-nas/

Z poważaniem,

dr hab. Wlodzimierz Korab-Karpowicz, Profesor Uniwersytetu Opolskiego, Przewodniczący “Wolne Wybory”

Komentarz NTV


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *