Współpraca

Jeśli zajmujesz się tematami pokrewnymi, masz ciekawą propozycję współpracy, napisz do mnie. Jestem otwarta na nowe wyzwania.

Obecnie pozostaję we współpracy z:

Klinika Terapii – Centrum Rehabilitacji

Założycielką i właścicielką Kliniki jest Marta Dworzańska, którą uwielbiam za to, że we współpracę z ludźmi wkłada “całe swoje serce”. Klinikę stworzyła od podstaw i rozwija tam swoje umiejętności i pasje związane z fizjoterapią oraz terapia SI. Szczególne ukierunkowanie kliniki jest na pomoc dzieciom z zaburzeniami rozwoju i spektrum autyzmu. Jako, że Marta sama ma dziecko z autyzmem, jej Klinika powstała w oparciu o osobiste doświadczenia i idee.

W Klinice przyjmuję również osobiście  w zakresie usług biorezonans, dietetyka kliniczna i naturoterapia.

Marta Skolmowska – Centrum Ziołolecznictwa Wilcaccora

Jeżeli szukasz dobrej jakości unikatowych ziół z Peru, o których piszę na stronie, znajdziesz je w Centrum Ziołolecznictwa Wilcaccora. Właścicielka – Pani Marta Skolmowska – swoje zioła osobiście sprowadza z Instytutu IPIFA im. Ojca Edmunda Szeligi w Peru.

Zioło wilkakora to podstawa przy leczeniu każdej choroby autoimmunologicznej, ale niestety wilkakora wilkakorze nie równa.. Jako, że produkt stał się mocno komercyjny, można się natknąć na wiele ziół, które tylko przypominają prawdziwą wilkakorę. Zioła z Centrum w Łomiankach rzeczywiście działają. Sprawdziłam to “na własnej skórze”.

Lucyna Wojtasińska – Zielarnia

zielarnia lucyna wojtasińska

Większość opisywanych przeze mnie suplementów i ziół znajdziesz w sklepie zielarsko – medycznym “Na Zdrowie”:

ul. Mickiewicza 7
29-100 Włoszczowa
tel: +48 41 39 42 291, kom: +48 509 011 017

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *