Współpraca

Jeśli zajmujesz się tematami pokrewnymi, masz ciekawą propozycję współpracy, napisz do mnie. Chętnie rozważę Twoją ofertę.

Obecnie pozostaję we współpracy z:

Lucyna Wojtasińska – Zielarnia

zielarnia lucyna wojtasińska

Większość opisywanych przeze mnie suplementów i ziół znajdziesz w sklepie zielarsko – medycznym “Na Zdrowie”:

ul. Mickiewicza 7
29-100 Włoszczowa
tel: +48 41 39 42 291, kom: +48 509 011 017

Robert Bernacki – Diagnostyka biorezonansu

Gabinet biorezonasu – BIODIAGNOSTYKA we Wrocławiu.

Jest to jedno z nielicznych miejsc, gdzie do diagnozy stanu zdrowia podchodzi się bardzo indywidualnie – nieszablonowo. W rezultacie nie trwa ona pół godziny, a jest dopasowana do Twoich potrzeb. Dzięki temu możesz być spokojny, że nie zostaniesz potraktowany masowo. Pan Robert, we współpracy ze swoimi klientami, zdecydowanie uwzględnia kwestie poruszone w moim artykule – Rzetelny Biorezonans.

Marta Dworzańska – Fizjoterapeuta, Terapeuta SI

Martę uwielbiam za to, że we współpracę z ludźmi wkłada “całą siebie”. Jest właścicielką Centrum Rehabilitacji, które stworzyła od podstaw. Rozwija tam swoje umiejętności związane z pomocą osobom dorosłym jak i dzieciom, w szczególności dzieciom z zaburzeniami rozwoju i spektrum autyzmu. Jako, że sama ma dziecko z autyzmem, jej Klinika powstała w oparciu o osobiste pasje i idee.

Marta Skolmowska – Centrum Ziołolecznictwa Wilcaccora

Jeżeli szukasz dobrej jakości unikatowych ziół z Peru, o których piszę na stronie, znajdziesz je w Centrum Ziołolecznictwa Wilcaccora. Właścicielka – Pani Marta Skolmowska – zioła osobiście sprowadza z Instytutu IPIFA im. Ojca Edmunda Szeligi w Peru.

Zioło wilkakora to podstawa przy leczeniu każdej choroby autoimmunologicznej, ale niestety wilkakora wilkakorze nie równa.. Zioła z Centrum w Łomiankach rzeczywiście działają – sprawdziłam sama na sobie.

Piotr Łukasiak – Trener personalny

Znakomity trener osobisty – Piotr Łukasiak, którego cenię przede wszystkim za:

  • prozdrowotne podejście do człowieka
  • autorską metodę, która łączy w sobie ćwiczenia fizyczne ze stanem zdrowia danej osoby. Piotr w swojej praktyce zawsze uwzględnia aspekty takie jak ciśnienie, cholesterol, cukier oraz zachodzące w organizmie parametry metaboliczne
  • to, że wychodzi daleko poza kanon tradycyjnego treningu na siłowni i szczególnie w lecie skupia ludzi w naturalnym plenerze. Niech żyje słońce i świeże powietrze!! :))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.