Petycja przeciwko 5G. PODPISUJCIE JAK NAJSZYBCIEJ !!!

Kochani, podpisujcie petycję przeciwko 5G. To dla zdrowia nas wszystkich. Żaden temat nigdy nie powinien być nikomu obojętny, jeśli giną pszczoły.

Ogromna prośba! Rozeslij tego posta do jak największej liczby osób. Każdy pojedynczy głos to sposób, aby wpłynąć na ostateczne decyzje polityczne.

PETYCJA PRZECIWKO 5G – KLIKNIJ TU I ZOSTAW SWÓJ GŁOS !!!

 

INSTRUKCJA PODPISANIA PETYCJI:

 • wejdź w różowego linka powyżej – przekieruje Cię bezpośrednio do petycji
 • wpisz tam swoje dane (imię, nazwisko, kod, email)
 • kliknij czerwony przycisk “PODPISZ PETYCJĘ”
 • UWAGA: KOMENTARZ POD ARTYKUŁEM NIE JEST RÓWNOZNACZNY Z PODPISANIEM PETYCJI !

Treść petycji

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Jan Krzysztof Ardanowski:

“Szanowny Panie Ministrze,

fale sieci 5G powyżej 10 GHz mają znaczący wpływ na nasze środowisko – podnoszą temperaturę u owadów takich jak pszczoły, motyle i chrząszcze. Jest to zjawisko, które nie zostało zaobserwowane w przypadku sieci 4G, LTE oraz WIFI.

Konsekwencje gorączki u pszczół, spowodowanej wprowadzeniem sieci 5G, będą tragiczne – owady te zaczną powoli umierać i przestaną pełnić swoją istotną rolę w przyrodzie. Jak doskonale wiadomo, pszczoły są niezbędne, aby zapylać drzewa i rośliny. Bez ich udziału uprawa zbóż, rzepaku, roślin okopowych czy też truskawek nie będzie możliwa. Jeśli wyginą wszystkie dzikie pszczoły, te które są hodowane w celu wytwarzania miodu nie wystarczą, aby utrzymać aktualny poziom upraw rolniczych.

Szwajcaria całkowicie wstrzymała rozwój sieci 5G ze względu na przerażające wyniki badań naukowych. Czy Polska nie może pójść jej śladem? Rolnictwo stanowi jeden z najmocniejszych filarów naszej gospodarki. Jeśli dojdzie do sytuacji, w której dalszy rozwój rolnictwa nie będzie możliwy, nie tylko nie będziemy mieli, co jeść, ale także gospodarka naszego kraju zacznie powoli upadać.

Panie Ministrze, zwracamy się do Pana z petycją, pod którą podpisali się obywatele naszego kraju w obawie o własne zdrowie i o otaczającą nas przyrodę. Nie chcemy dopuścić do sytuacji, w której nowa technologia przyczyni się do zniszczenia ekosystemu. Wierzymy, że zależy Panu na utrzymaniu rolnictwa na jak najwyższym poziomie, co nie będzie możliwe, jeśli pszczoły wyginą od gorączki powodowanej wprowadzeniem sieci 5G. Postulujemy, aby całkowicie wstrzymać montowanie kolejnych stacji i zrezygnować z wprowadzania tej sieci na terenie naszego kraju.

Szanowny Panie Ministrze, uprzejmie prosimy o ustosunkowanie się do naszego postulatu.

Z poważaniem,

użytkownicy serwisu crpo.org.pl”

Opis petycji

Fale 5G wywołują gorączkę u owadów. Ratujmy pszczoły: STOP 5G

“Szanowni Państwo,

Gorączka? Tak, sama nie mogłam w to uwierzyć.

Czasopismo naukowe Nature opublikowało interesujące badanie [1]. Naukowcy przedstawili w nim, że fale 5G zmieniają środowisko: podnoszą temperaturę u owadów, takich jak pszczoły, motyle i chrząszcze (szczególnie fale powyżej 10 GHz[2]).

Takiego zjawiska nie zaobserwowano przy sieci 4G, LTE i WIFI.

Jeśli pszczoły mają gorączkę z powodu 5G, oznacza to jedno… zaczynają powoli umierać. Konsekwencje tego będą tragiczne, gdyż nie będą już w stanie pełnić swojej istotnej roli w przyrodzie [3].

Nie chodzi tylko o miód. Możemy żyć bez niego…

Pszczoły i inne owady są niezbędne aby zapylić drzewa i rośliny. Bez nich, natura nie rozkwitnie. Uprawa truskawek, rzepaku, roślin okopowych czy też zbóż jest możliwa właśnie dzięki pracy pszczół.

Już w tej chwili wiadomo, że pszczoły hodowlane (do wytwarzania miodu) nie wystarczą aby utrzymać aktualny poziom upraw rolnych. Zatem co będzie po wyginięciu dzikich owadów… skąd nasze dzieci będą czerpać pokarm?!

Szwajcaria, która w 2018 roku jako pierwszy kraj zaczęła instalację stacji 5G, całkowicie wstrzymała rozwój sieci i zabroniła 5G bez limitu ze względu na przerażające wyniki badań naukowych [4][5].

A w Polsce? Interesy finansowe rządu i firm telekomunikacyjnych są zbyt duże (zaraz wyjaśnię jakie), aby zrezygnować z 5G. Do tego 5G będzie mogła służyć do kontroli ludności. Musimy więc wziąć sprawy w swoje ręce i zacząć walczyć, aby nie dopuścić do dyktatury. Dlatego przygotowałam poniższą petycję.

Nazywam się Grażyna Kaczmarek i uwielbiam nowe technologie. Dzięki nim oszczędzamy dużo czasu i życie staje się łatwiejsze.

Jednak zapominamy, że każdą nadchodzącą technologię musimy najpierw ocenić czy jest błogosławieństwem, czy przekleństwem…

 

Na przykład glifosat..

Pestycydy (jak glifosat) pozwalają nam zwiększyć plony na krótką metę… niszcząc przy tym nasze zdrowie, środowisko i życie owadów zapylających.

Jaki jest zatem sens, aby stosować glifosat dziś, skoro może spowodować to, że warzywa przestaną rosnąć jutro?!

… żaden…

Glifosat był błędem (zdarza się… trzeba to uznać i się poprawiać). Porzuciliśmy glifosat i teraz pracujemy nad lepszymi rozwiązaniami, jak np. uprawy organiczne.

Jednak w tej chwili, ta sama historia się powtarza z antenami 5G. Mało kto się martwi tym, co będzie. Ale będzie za późno jeśli nie wyrazimy sprzeciwu już dzisiaj.

 

Dlaczego 5G jest bardziej problematyczne niż 3G, 4G czy LTE?

Na papierze, 5G to tylko jedna cyfra wyżej niż 4G. Jednak w praktyce technologia 5G jest zupełnie inna. Tego większość nie zrozumiała gdy po raz pierwszy usłyszała o “5G”.

Oto czym się różni 5G:

Dziś jest 48 294 stacji w Polsce, a jutro będzie aż 4 829 400!!!?

Według strony gov.pl[6], 5G wymaga instalacji do 100 razy więcej stacji niż mamy w tej chwili!
Aktualnie w Polsce jest 48 294 stacji 4G, LTE i 3G [7].

A więc jutro będzie aż 100 razy więcej, czyli 4 829 400 stacji! Zatem jedna stacja na ośmiu Polaków! I te właśnie stacje będą nas śledzić 365 dni w roku, 24 godziny na dobę. To jest wymarzone urządzenie dla dyktatury policyjnej — Stalin byłby zazdrosny.

 

To są gigantyczne kontrakty dla firm telekomunikacyjnych

Wyobraź sobie:

Nie tylko trzeba będzie wymienić aktualnych 48 294 stacji, ale zainstalować 100 razy więcej! Stacje 5G będą na każdym przystanku autobusowym, na każdej latarnii, na każdym drzewie. Chodzi o miliardy złotych.

Dlatego słyszymy dużo o chińskiej firmie Huawei, która chce nam wcisnąć swoje anteny 5G (jednocześnie szpiegując użytkowników). W kwietniu 2020, ogłoszono, że chińskie inwestycje w sieci 5G wzrosną czterokrotnie [8].

 

Sieć 5G, a sieci komórkowe

Polskie sieci komórkowe dyskretnie przygotowują nas do przyszłego podniesienia cen usług “z powodu 5G”. Wiadomo przecież, że to my zapłacimy jako ostatni za nowe stacje 5G. Poniesiemy również koszt za nowe pasma 5G, które operatorzy muszą licytować od rządu.

O jaką licytację chodzi? Rząd organizuje licytację za nowe częstotliwości pasma do 5G. Operatorzy Plus, Orange i Play będą walczyli ze sobą, żeby kupić te pasma. Znowu mówimy tutaj o miliardach złotych za jedno pasmo (a każdy operator potrzebuje kilka własnych pasm) [9].

To nie wszystko..

Aby operatorzy mogli emitować na tych wysokich częstotliwościach, rząd będzie musiał zwiększyć normy promieniowania 100-krotnie. Tak! 100-krotnie. Czyli nie tylko pszczoły ucierpią, ale i my też, począwszy od naszych dzieci. Dziecko poniżej 10. roku życia jest bardzo wrażliwe na promieniowanie elektromagnetyczne 5G.

Do tego gęsta sieć 5G daje możliwość kontrolowania ludności, gdyby rząd chciał… To nie jest żart. Wojsko już posiada armatę 5G do rozpraszania protestujących tłumów:

Mam nadzieję, że nigdy do tego nie dojdzie, ale trzeba dziś pomyśleć o konsekwencjach!

Jeśli każda latarnia może stać się bronią… czy będziemy bezpieczni?

 

Czyli rząd i korporacje zyskują na 5G… a my? Co zyskujemy?

Szybszy internet? Troszeczkę, tak… Jednak internet 4G i LTE jest wystarczająco szybki dla 99% użytkowników. Do tego trzeba będzie kupić nowy, drogi telefon, który posiada funkcje 5G…

Lepszy zasięg? Nie, bo fale 5G są dużo krótsze niż 4G, więc mają dużo gorszy zasięg (dlatego potrzebujemy 100 razy więcej stacji). Obiekty takie jak ściany i drzewa bardziej rozpraszają i powstrzymują fale 5G. Nie pomoże ono w strefach gdzie zasięg jest już słaby (np. w małych miejscowościach i na wsi). Różnica będzie minimalna.

Media mówią, że 5G będzie służyło w celu podłączenia różnych obiektów do Internetu (Internet of Things). Czyli np. nasza lodówka i nasza szczoteczka do zębów będą podłączone do Internetu. Świetnie. Ale po co?

Czy jest to nam potrzebne do przeżycia? Nie!

Natomiast pszczoły, motyle, chrząszcze i inne owady zapylające są istotne aby zapewnić pokarm naszym dzieciom!!!

Sytuacja jest niepokojąca…

Musimy zebrać 200 000 podpisów przed końcem kwarantanny.

Musimy koniecznie zatrzymać rozwój 5G. Teraz jest najlepszy moment.

Przez pandemię koronawirusa, rozwój 5G chwilowo stoi w miejscu. Dlatego musimy zebrać 200 000 podpisów zanim skończy się kwarantanna.

Później będzie za późno. A więc, aby uratować pszczoły (i nas) przed 5G, podpisz proszę tę petycję teraz.

A potem przekaż tę petycję dalej swojej rodzinie oraz wszystkim znajomym i przyjaciołom!

Ważne żebyś nie przerwał tego łańcucha, który teraz do Ciebie dotarł. Szanuj nadzieję tych, którzy przekazali Ci tę wiadomość. Szanuj ich głos, a wtedy Twój głos będzie również uszanowany.

Jeżeli zignorujesz tę wiadomość, sytuacja sama się nie zmieni.

Jutro będzie takie samo jak dziś, a może nawet gorsze.

Podpisz proszę tę petycję.

Razem nie mogą nas zignorować. Razem możemy wygrać!

Z wyrazami szacunku,

Grażyna Kaczmarek”

 

Aktualizacja – Robert F. Kennedy Jr. Konferencja Berlin 28 sierpnia 2020

Ciekawe podsumowanie bieżącej sytuacji przez Kennedy’ego. Warto obejrzeć:


 

 

Źródła:

241 myśli na “Petycja przeciwko 5G. PODPISUJCIE JAK NAJSZYBCIEJ !!!”

 1. "A czy sieci komórkowe przyczyniają się do zmniejszenia populacji pszczół?

  Mieliśmy taki referat na jednej z organizowanych przez nas konferencji, nasi koledzy z Politechniki Wrocławskiej przeprowadzili badania nad rojem pszczół – jeden umieszczono w polu elektromagnetycznym, a drugi poza nim. Eksperyment dobitnie pokazał, że pole elektromagnetyczne w żaden sposób nie przeszkadza pszczołom – także w rozmnażaniu się. Po prostu w żadne sposób nie wpływa ani na wzrost populacji pszczół, ani na jej zmniejszenie."

  https://businessinsider.com.pl/technologie/digital-poland/fakty-i-mity-o-pem-i-5g/q7563jn

 2. "A czy sieci komórkowe przyczyniają się do zmniejszenia populacji pszczół?

  Mieliśmy taki referat na jednej z organizowanych przez nas konferencji, nasi koledzy z Politechniki Wrocławskiej przeprowadzili badania nad rojem pszczół – jeden umieszczono w polu elektromagnetycznym, a drugi poza nim. Eksperyment dobitnie pokazał, że pole elektromagnetyczne w żaden sposób nie przeszkadza pszczołom – także w rozmnażaniu się. Po prostu w żadne sposób nie wpływa ani na wzrost populacji pszczół, ani na jej zmniejszenie."

  https://businessinsider.com.pl/technologie/digital-poland/fakty-i-mity-o-pem-i-5g/q7563jn

 3. "A czy sieci komórkowe przyczyniają się do zmniejszenia populacji pszczół?

  Mieliśmy taki referat na jednej z organizowanych przez nas konferencji, nasi koledzy z Politechniki Wrocławskiej przeprowadzili badania nad rojem pszczół – jeden umieszczono w polu elektromagnetycznym, a drugi poza nim. Eksperyment dobitnie pokazał, że pole elektromagnetyczne w żaden sposób nie przeszkadza pszczołom – także w rozmnażaniu się. Po prostu w żadne sposób nie wpływa ani na wzrost populacji pszczół, ani na jej zmniejszenie."

  https://businessinsider.com.pl/technologie/digital-poland/fakty-i-mity-o-pem-i-5g/q7563jn

 4. Brednie. Założę się ze w tej szkole businesu czyli gotowania na gazie, nie macie pojęcia o metodologii badań naukowych. Stąd te wyniki bez sensu. Na pewno nie wiecie dlaczego są nic nie warte.

 5. Mówiliście że fale 5G mają częstotliwość 10GHz a na obrazku z tą anteną co emituje fale podobne do 5G pisze że ta antena emituje fale o częstotliwości 95GHz… Co gorsza ten obraz jest wyedytowany bo tekst z tym 5G ma większą rozdzielczość niż sam obraz. Nie jestem hejterem czy coś, tylko może ktoś by mi to wytłumaczył to bardziej to pojmę ?

 6. "A czy sieci komórkowe przyczyniają się do zmniejszenia populacji pszczół?

  Mieliśmy taki referat na jednej z organizowanych przez nas konferencji, nasi koledzy z Politechniki Wrocławskiej przeprowadzili badania nad rojem pszczół – jeden umieszczono w polu elektromagnetycznym, a drugi poza nim. Eksperyment dobitnie pokazał, że pole elektromagnetyczne w żaden sposób nie przeszkadza pszczołom – także w rozmnażaniu się. Po prostu w żadne sposób nie wpływa ani na wzrost populacji pszczół, ani na jej zmniejszenie."

  https://businessinsider.com.pl/technologie/digital-poland/fakty-i-mity-o-pem-i-5g/q7563jn

 7. "A czy sieci komórkowe przyczyniają się do zmniejszenia populacji pszczół?

  Mieliśmy taki referat na jednej z organizowanych przez nas konferencji, nasi koledzy z Politechniki Wrocławskiej przeprowadzili badania nad rojem pszczół – jeden umieszczono w polu elektromagnetycznym, a drugi poza nim. Eksperyment dobitnie pokazał, że pole elektromagnetyczne w żaden sposób nie przeszkadza pszczołom – także w rozmnażaniu się. Po prostu w żadne sposób nie wpływa ani na wzrost populacji pszczół, ani na jej zmniejszenie."

  https://businessinsider.com.pl/technologie/digital-poland/fakty-i-mity-o-pem-i-5g/q7563jn

 8. "A czy sieci komórkowe przyczyniają się do zmniejszenia populacji pszczół?

  Mieliśmy taki referat na jednej z organizowanych przez nas konferencji, nasi koledzy z Politechniki Wrocławskiej przeprowadzili badania nad rojem pszczół – jeden umieszczono w polu elektromagnetycznym, a drugi poza nim. Eksperyment dobitnie pokazał, że pole elektromagnetyczne w żaden sposób nie przeszkadza pszczołom – także w rozmnażaniu się. Po prostu w żadne sposób nie wpływa ani na wzrost populacji pszczół, ani na jej zmniejszenie."

  https://businessinsider.com.pl/technologie/digital-poland/fakty-i-mity-o-pem-i-5g/q7563jn

 9. "A czy sieci komórkowe przyczyniają się do zmniejszenia populacji pszczół?

  Mieliśmy taki referat na jednej z organizowanych przez nas konferencji, nasi koledzy z Politechniki Wrocławskiej przeprowadzili badania nad rojem pszczół – jeden umieszczono w polu elektromagnetycznym, a drugi poza nim. Eksperyment dobitnie pokazał, że pole elektromagnetyczne w żaden sposób nie przeszkadza pszczołom – także w rozmnażaniu się. Po prostu w żadne sposób nie wpływa ani na wzrost populacji pszczół, ani na jej zmniejszenie."

  https://businessinsider.com.pl/technologie/digital-poland/fakty-i-mity-o-pem-i-5g/q7563jn

 10. "A czy sieci komórkowe przyczyniają się do zmniejszenia populacji pszczół?

  Mieliśmy taki referat na jednej z organizowanych przez nas konferencji, nasi koledzy z Politechniki Wrocławskiej przeprowadzili badania nad rojem pszczół – jeden umieszczono w polu elektromagnetycznym, a drugi poza nim. Eksperyment dobitnie pokazał, że pole elektromagnetyczne w żaden sposób nie przeszkadza pszczołom – także w rozmnażaniu się. Po prostu w żadne sposób nie wpływa ani na wzrost populacji pszczół, ani na jej zmniejszenie."

  https://businessinsider.com.pl/technologie/digital-poland/fakty-i-mity-o-pem-i-5g/q7563jn

 11. "A czy sieci komórkowe przyczyniają się do zmniejszenia populacji pszczół?

  Mieliśmy taki referat na jednej z organizowanych przez nas konferencji, nasi koledzy z Politechniki Wrocławskiej przeprowadzili badania nad rojem pszczół – jeden umieszczono w polu elektromagnetycznym, a drugi poza nim. Eksperyment dobitnie pokazał, że pole elektromagnetyczne w żaden sposób nie przeszkadza pszczołom – także w rozmnażaniu się. Po prostu w żadne sposób nie wpływa ani na wzrost populacji pszczół, ani na jej zmniejszenie."

  https://businessinsider.com.pl/technologie/digital-poland/fakty-i-mity-o-pem-i-5g/q7563jn

 12. "A czy sieci komórkowe przyczyniają się do zmniejszenia populacji pszczół?

  Mieliśmy taki referat na jednej z organizowanych przez nas konferencji, nasi koledzy z Politechniki Wrocławskiej przeprowadzili badania nad rojem pszczół – jeden umieszczono w polu elektromagnetycznym, a drugi poza nim. Eksperyment dobitnie pokazał, że pole elektromagnetyczne w żaden sposób nie przeszkadza pszczołom – także w rozmnażaniu się. Po prostu w żadne sposób nie wpływa ani na wzrost populacji pszczół, ani na jej zmniejszenie."

  https://businessinsider.com.pl/technologie/digital-poland/fakty-i-mity-o-pem-i-5g/q7563jn

 13. "A czy sieci komórkowe przyczyniają się do zmniejszenia populacji pszczół?

  Mieliśmy taki referat na jednej z organizowanych przez nas konferencji, nasi koledzy z Politechniki Wrocławskiej przeprowadzili badania nad rojem pszczół – jeden umieszczono w polu elektromagnetycznym, a drugi poza nim. Eksperyment dobitnie pokazał, że pole elektromagnetyczne w żaden sposób nie przeszkadza pszczołom – także w rozmnażaniu się. Po prostu w żadne sposób nie wpływa ani na wzrost populacji pszczół, ani na jej zmniejszenie."

  https://businessinsider.com.pl/technologie/digital-poland/fakty-i-mity-o-pem-i-5g/q7563jn

 14. "A czy sieci komórkowe przyczyniają się do zmniejszenia populacji pszczół?

  Mieliśmy taki referat na jednej z organizowanych przez nas konferencji, nasi koledzy z Politechniki Wrocławskiej przeprowadzili badania nad rojem pszczół – jeden umieszczono w polu elektromagnetycznym, a drugi poza nim. Eksperyment dobitnie pokazał, że pole elektromagnetyczne w żaden sposób nie przeszkadza pszczołom – także w rozmnażaniu się. Po prostu w żadne sposób nie wpływa ani na wzrost populacji pszczół, ani na jej zmniejszenie."

  https://businessinsider.com.pl/technologie/digital-poland/fakty-i-mity-o-pem-i-5g/q7563jn

 15. "A czy sieci komórkowe przyczyniają się do zmniejszenia populacji pszczół?

  Mieliśmy taki referat na jednej z organizowanych przez nas konferencji, nasi koledzy z Politechniki Wrocławskiej przeprowadzili badania nad rojem pszczół – jeden umieszczono w polu elektromagnetycznym, a drugi poza nim. Eksperyment dobitnie pokazał, że pole elektromagnetyczne w żaden sposób nie przeszkadza pszczołom – także w rozmnażaniu się. Po prostu w żadne sposób nie wpływa ani na wzrost populacji pszczół, ani na jej zmniejszenie."

  https://businessinsider.com.pl/technologie/digital-poland/fakty-i-mity-o-pem-i-5g/q7563jn

 16. "A czy sieci komórkowe przyczyniają się do zmniejszenia populacji pszczół?

  Mieliśmy taki referat na jednej z organizowanych przez nas konferencji, nasi koledzy z Politechniki Wrocławskiej przeprowadzili badania nad rojem pszczół – jeden umieszczono w polu elektromagnetycznym, a drugi poza nim. Eksperyment dobitnie pokazał, że pole elektromagnetyczne w żaden sposób nie przeszkadza pszczołom – także w rozmnażaniu się. Po prostu w żadne sposób nie wpływa ani na wzrost populacji pszczół, ani na jej zmniejszenie."

  https://businessinsider.com.pl/technologie/digital-poland/fakty-i-mity-o-pem-i-5g/q7563jn

 17. "A czy sieci komórkowe przyczyniają się do zmniejszenia populacji pszczół?

  Mieliśmy taki referat na jednej z organizowanych przez nas konferencji, nasi koledzy z Politechniki Wrocławskiej przeprowadzili badania nad rojem pszczół – jeden umieszczono w polu elektromagnetycznym, a drugi poza nim. Eksperyment dobitnie pokazał, że pole elektromagnetyczne w żaden sposób nie przeszkadza pszczołom – także w rozmnażaniu się. Po prostu w żadne sposób nie wpływa ani na wzrost populacji pszczół, ani na jej zmniejszenie."

  https://businessinsider.com.pl/technologie/digital-poland/fakty-i-mity-o-pem-i-5g/q7563jn

 18. "A czy sieci komórkowe przyczyniają się do zmniejszenia populacji pszczół?

  Mieliśmy taki referat na jednej z organizowanych przez nas konferencji, nasi koledzy z Politechniki Wrocławskiej przeprowadzili badania nad rojem pszczół – jeden umieszczono w polu elektromagnetycznym, a drugi poza nim. Eksperyment dobitnie pokazał, że pole elektromagnetyczne w żaden sposób nie przeszkadza pszczołom – także w rozmnażaniu się. Po prostu w żadne sposób nie wpływa ani na wzrost populacji pszczół, ani na jej zmniejszenie."

  https://businessinsider.com.pl/technologie/digital-poland/fakty-i-mity-o-pem-i-5g/q7563jn

 19. "A czy sieci komórkowe przyczyniają się do zmniejszenia populacji pszczół?

  Mieliśmy taki referat na jednej z organizowanych przez nas konferencji, nasi koledzy z Politechniki Wrocławskiej przeprowadzili badania nad rojem pszczół – jeden umieszczono w polu elektromagnetycznym, a drugi poza nim. Eksperyment dobitnie pokazał, że pole elektromagnetyczne w żaden sposób nie przeszkadza pszczołom – także w rozmnażaniu się. Po prostu w żadne sposób nie wpływa ani na wzrost populacji pszczół, ani na jej zmniejszenie."

  https://businessinsider.com.pl/technologie/digital-poland/fakty-i-mity-o-pem-i-5g/q7563jn

 20. "A czy sieci komórkowe przyczyniają się do zmniejszenia populacji pszczół?

  Mieliśmy taki referat na jednej z organizowanych przez nas konferencji, nasi koledzy z Politechniki Wrocławskiej przeprowadzili badania nad rojem pszczół – jeden umieszczono w polu elektromagnetycznym, a drugi poza nim. Eksperyment dobitnie pokazał, że pole elektromagnetyczne w żaden sposób nie przeszkadza pszczołom – także w rozmnażaniu się. Po prostu w żadne sposób nie wpływa ani na wzrost populacji pszczół, ani na jej zmniejszenie."

  https://businessinsider.com.pl/technologie/digital-poland/fakty-i-mity-o-pem-i-5g/q7563jn

 21. "A czy sieci komórkowe przyczyniają się do zmniejszenia populacji pszczół?

  Mieliśmy taki referat na jednej z organizowanych przez nas konferencji, nasi koledzy z Politechniki Wrocławskiej przeprowadzili badania nad rojem pszczół – jeden umieszczono w polu elektromagnetycznym, a drugi poza nim. Eksperyment dobitnie pokazał, że pole elektromagnetyczne w żaden sposób nie przeszkadza pszczołom – także w rozmnażaniu się. Po prostu w żadne sposób nie wpływa ani na wzrost populacji pszczół, ani na jej zmniejszenie."

  https://businessinsider.com.pl/technologie/digital-poland/fakty-i-mity-o-pem-i-5g/q7563jn

  1. Drogi łukaszu chyba się zaciąłeś wszędzie widzę łukasza.
   Jak Ci się tak podoba 5G to zainstaluj sobie w każdym swoim pomieszczeniu nadajnik to nawet Twoja szczoteczka do zębów, lodówka a nawet papier toaletowy będą miały połączenie z internetem. To jest twój wybór ale nie wypowiadaj się w imieniu ludzi którzy chcą mieć wybór. Jak wolni ludzie. Nie garnij się tak do niewolnictwa bo ono Cię szybciej dopadnie niż Ci się wydaje. Pozdrawiam Staszek

   Ps. Nie musisz mi odpowiadać. Po prostu uszanuj zdanie innych.
   Fal radiowych nikt nie widział a wiadomo że istnieją – radio gra. A ty jak wejdziesz do
   rentgena to też nie umierasz od razu. Może z tymi pszczołami jest podobnie.

 22. Widać, że teraz z nudów trwa wyszukiwanie wszelkich teorii spiskowych.
  Radzę zacząć poczytać, co to jest 5G z punktu widzenia fizyki. Tak po prostu.
  Jak sie czegoś nie wie, to sie nie zabiera głosu, proste.

 23. Popieram w 200% petycję.Czas najwyższy zobaczyć ile ludzkość przepłaca wdrażając zupelnie zbednym “rozwojem”cywilizacji by człowiek mógł żyć. Wiecej tracimy prawdziwych siebie niż zyskujemy.

 24. Super, przypominam że światło słoneczne ma ponad 400 THZ, czyli jakieś 7 zer więcej niż wspomniane 60GHZ, tak więc skoro 60GHZ sieje taki mord i spustoszenie w naszych organizmach to dlaczego po wyjściu na słońce nie palimy się jak wampiry? :D

 25. Cieszę się, że sporo z Was jest podobnego zdania. Zauważyłam jednak, że wystąpił problem formalny z podpisaniem petycji.

  UWAGA: ZOSTAWIENIE KOMENTARZA POD ARTYKUŁEM NIE JEST JEDNOZNACZNE Z PODPISANIEM PETYCJI !! Musicie wejść w różowego linka na górze artykułu, który przekieruje Was bezpośrednio do petycji. Tam należy wpisać swoje dane (imię, nazwisko, kod, email) i kliknąć czerwony przycisk "PODPISZ PETYCJĘ".

 26. "A czy sieci komórkowe przyczyniają się do zmniejszenia populacji pszczół?

  Mieliśmy taki referat na jednej z organizowanych przez nas konferencji, nasi koledzy z Politechniki Wrocławskiej przeprowadzili badania nad rojem pszczół – jeden umieszczono w polu elektromagnetycznym, a drugi poza nim. Eksperyment dobitnie pokazał, że pole elektromagnetyczne w żaden sposób nie przeszkadza pszczołom – także w rozmnażaniu się. Po prostu w żadne sposób nie wpływa ani na wzrost populacji pszczół, ani na jej zmniejszenie."

  https://businessinsider.com.pl/technologie/digital-poland/fakty-i-mity-o-pem-i-5g/q7563jn

 27. padają , pszczoły ,ptaki a drzewa umierając stojąc albo są masowo wycinane ale jak umiera człowiek po 60 t-ce z bagażem życia a może i z głodem , mówi się Korona

 28. Nakazujemy rządowi przeprowadzenie badań technologi 5 G wpływu na poczęte dziecko w łonie matki.
  Jak ta technologia zadziała, badania mają być z niezależnych źródeł i ukazane społeczeństwu.
  Bez badań – nie wyrażam zgody na zastosowanie technologi 5 G.

 29. To nie wirus zabija. To jacyś odchyleńcy z B. Gatesem na czele kupili na własność WHO i nam wciskają kit. Testy na wirusa wykrywają nasze własne antyciała i zawsze są wykazywane w przypadku jakiejkolwiek innej infekcji, kiedy organizm nasz się broni. A oni wymyślili słowo pandemia, kiedy nie jest spełniony żaden z 4 warunków zaraźliwości i pewności przenoszenia zarazków. Nie ma wirusa Nikt nie umarł od wirusa,. tylko wskutek jednoczesnego aplikowania fal elektromagnetycznych na nasze organizmy zwłaszcza po jakichś darmowych pseudo-szczepieniach osób starszych we Włoszech. Anteny sieci 5 instalujecie bez badań szkodliwości dla ludzi i rozrodczości, zwłaszcza teraz, gdy ludzie nie mogą wychodzić z domów i zaprotestować. Główny inspektor sanitarny Polski – rzekomo na skutek pandemii i nakazów z prywatnego folwarku B. Gatesa ( WHO ) – już 13 marca podpisał zrządzenie o obowiązkowych przymusowych szczepieniach na koronawirusa. Czy już jesteśmy w obozie koncentracyjnym bez drutów? I wolno każdego z nas w razie braku zgody na te szczepienia zakuć w kaftan bezpieczeństwa i zmusić do zaszczepienia.
  To jest zgodne z Konstytucją i prawami człowieka?
  Takich pytań mam więcej do tego rządu zwłaszcza do tego min od zdrowia, który podobno należy do zakonu Kawalerów maltańskich i obecnie nikt nie wie co jest ich celem działania. Jeśli nie otrzymam odpowiedzi to nie spocznę w swoich właściwych działaniach dla ochrony i obrony życia Polaków.

 30. W okresie zimnej wojny Anglicy pracowali nad sieciami 5G. Emerytowany specjalista z Anglii mówił o tym, że sieci szkodzą, bo stwierdzono to na próbie 550 000 osób w różnych grupach wiekowych. Wyniki są porażające i dotychczas nie są publikowane. Dodatkowo w sejmie Polski pojawiła się wrzuta, aby instalować sieci 5G jak najszybciej, bo rzekomo są potrzeby, ale pod warunkiem, że nie bedzie wolno przyjmować od obywateli Polski żadnych wniosków o szkodliwości dla ludzi i rozrodu ludzi. Otóż krzyczę i powtarzajcie to za mną wszędzie, gdzie się da. W 2 pokoleniu u dziewczynek płody (jajeczka) ulegają zmianom kodu genetycznego i ok 8 ,a 10 urodzonych dzieci będzie posiadało wady genetyczne. Po drugie tymi częstotliwościami o niższych zakresach około 26-36 GHz można nam podsuwać wmyśli, bo są one zgodne z częstotliwościami pracy mózgu człowieka. I można w marketach mówić im kupujcie więcej bo jest to Wam potrzebne i kupowali jak szaleni, jakby to były ich własne myśli i potrzeby, Złodziejom można mówić odłóż towar na półkę. A złodziej myśli, że za nim ktoś go obserwuje i odkłada. Takie testy zrobiono już dawno. Ale to wszystko pikuś, gdy włączą pasma 60 GHz. Następuje zatrzymanie transportu tlenu i uduszenie. A skąd wiemy co pazerni kapitaliści zaszczepili emerytom we Włoszech i później włączono te często0tliwości lub bliskie tym właśnie?"?????

 31. Jestem zdecydowanie przeciwny sieciom 5G. Zebrałem już nieco informacji o szkodliwości tego paskudztwa. Nie piszcie o pszczołach, to margines, chociaż też ważny. Sam byłem pszczelarzem. Głównym celem ataków sieci 5G są ludzie i tylko ludzie. Czy nie widzicie związku między obszarami Chin i Włoch, które są uprzemysłowione, zatrute i są tymi gdzie ustawiono już sieci 5G. To dlatego żniwo rzekomego koronawirusa jest tak wielkie. Przy częstotliwości 60 GHZ krwinki człowieka nie łączą sie z tlenem i nie przenoszą tlenu i człowiek się dusi, jak przy gwałtownej dehermetyzacji kabiny samolotu na wysokości 9 km. A sprzedają nam farmazony o Internecie Rzeczy, o piękny satelitach Muska które będą pięknie świeciły na niebie, a ma ich być 42000 do 2030 roku. A może wywołają rzekomo kolejną falę pandemii za pomocą sieci 5G i krótkim czasie znów zagarną miliardy za szczepionki i za bezcen kupią miliony firm giełdowych, bo rzekomo upadną. Bo rządy współdziałające z nimi jadą na ich paskach.

 32. Proszę o pomoc w powrocie do zdrowia, bliższe info na stronie:

  https://www.fundacjaavalon.pl/nasi_beneficjenci/pawel_chrostek_404.html
  Liczę na każdy 1% podatku co roku ??

  Program do rozliczania Pitów:
  https://www.e-pity.pl/pity-2018/sub/program-online-epity-2019-KRS-0000270809–404

  Pomóc również można mi po przez zakup twórczości mojej Mamy na aukcji allegro:
  http://charytatywni.allegro.pl/antyki-i-sztuka?charityOrganizationPurposeId=725
  https://www.art-malarstwo.pl/

  Za wszelką pomoc bardzo dziękuję.

 33. "A czy sieci komórkowe przyczyniają się do zmniejszenia populacji pszczół?

  Mieliśmy taki referat na jednej z organizowanych przez nas konferencji, nasi koledzy z Politechniki Wrocławskiej przeprowadzili badania nad rojem pszczół – jeden umieszczono w polu elektromagnetycznym, a drugi poza nim. Eksperyment dobitnie pokazał, że pole elektromagnetyczne w żaden sposób nie przeszkadza pszczołom – także w rozmnażaniu się. Po prostu w żadne sposób nie wpływa ani na wzrost populacji pszczół, ani na jej zmniejszenie."

 34. Nie zgadzam się na wprowadzenie sieci 5G że względu na zdrowie owadów, pszczół oraz ludzi. Z chwilą, kiedy zginą pszczoły w niedługim czasie musi zginąć człowiek z niedożywienia.

 35. Zdecydowane tak dla 5g, mniejsze zakłócenia pośród urządzeń, szybsze transfery, bezpieczniejsza dla środowiska niż obecne sieci, ale kto tam będzie używał mózgu i znajomości podstawowej fizyki, dla ludzi co są przeciw polecam wrócić do szkoły ponadpodstawowej na lekcje fizyki :D

 36. Szanowny Panie Ministrze.W Biblii jest wyraznie napisane “NIE ZABIJAJ “,”NIE MORDUJ,”,”NIE CZYÑ Z£A BLIZNIEMU SWEMU “.Ca£a moja rodzina I ja wraz z moimi 369 przyjació£mi I spolecznoscià Kosciola Zielonswiatkowego I Kosciola Ewanglicznego ,Kosciola Baptystycznego I Kosciola Wolnych Chrzescijan podnosze swoj glos przeciwko INSTALOWANIU 5G w naszej Ojczyznie,równiez podnoszé swoj g£os przeciwko wszystkim Ustawom ,KTORE nasz Rzàd wprowadzil,które atakuja/zabijaja czy skracajà zycie ROSLINON,DRZEWOM OWADOM,PTAKOM,ZWIERZÈTOM,RYBOM ,LUDZIOM.NIE zgadzam sié Panie Ministrze,by na terenie Mojego Ojczystego Kraju funkcjonowaly maszyny/elektronika czy systemy,ktore morduja ludzi I zywe istoty ,ktore stworzyl nasz Dobry Ojciec Stwórca YHWH JAH.Panie Ministrze, chcé I domagamy sie usilnie by system 5G zostal WYCOFANY NATYCHMIAST DZISIAJ Z POLSKI Z NASZEJ ZIEMI W IMIENIU JEZUSA Z NAZARETU.Chce by moj kraj byl zawsze piékny I zdrowy.Chce by zakwitaly w nim jab£onie I wszystkie mozliwe kwitnace I owocujace drzewa wedlug swego rodzaju.Chce by ptactwo lata£o pod Niebem I spokojnie wi£o swoje gniazda bezpiecznie na ZIEMI.Chce by ptaki mialy zawsze swoje korytwarze do lotów I przelotów.Chce by ryby zarokily sie w wodach w mojej Ojczyznie.Chce by byla bujna roslinosc.Chce by drzewa rosly po 1000 lat I wiecej.

  Chce by dano Wolnosc ZWIERZÈTOM I ptakom ,ktore sà we wiezieniu”ZOO”.Nie chcé widzieç p£aczu samotniego s£onia,ktory teskni do swojego stadnego zycia w Afryce.Chce by lwy zyly na Wolnosci w Afryce I ich klimacie,tak samo I te biedne wèze,odeskijcie je na pustynie np.Saharé.Ma mi£osc Boskà.Nie naduzywajcie MOCY elektycznych!
  Dajcie ludziom I ZWIERZÈTOM zyç.
  Szanowny Panie Ministrze.Jest Pan silny ,madry I u W£adzy dzisiaj.Tzn.Stwórca da£ Panu ,ten Tron na ten Czas.Stwórca takze da£ Panu ogromnà odpowiedzialnosc za te maleñstwa :pszczó£y,osy czmiele I inne zyjàtka.Czlowiek NIE da radyVzyç bez nich.Tak samo I ja.Pragnè zyc i pragne by ca£a fauna ,flora/natura istnia£a zdrowa bez zmian genetycznych. Dlatego tak piszé Szanowny Panie Ministrze.My nie mozemy sié baç GG czy EE gigantiów,gdyz oni sà juz w ogromnym stachu.Oni nie maja Prawa do naszego zycia Ani do naszego kraju.My mocno I stanowczo mowimy “NIE “Gigantowm I Olbrzymom.Ja wybieram zycie,Kocham Zycie,chcé zyc.Dano mi kiedys takie s£owo:”ZATRZYMAJ TYCH CO IDÀ NA ZAG£ADÉ” ! z ksiegi Proroka YHWH Izajasza.
  Nie ZABIJAJ!
  Nie morduj!
  Daj innym zyç.
  Nie nieszcz!
  Zachowaj kraj !,
  zachwaj Ziemie!
  Zachowaj ludzi ,
  Zachowaj!
  Ptaki!Zachowaj Ryby!
  Zachowaj Zwierzàta!Zachowaj Wody!Zachowaj
  Nie zabijaj !
  S£owa I G£os Moj Niech dojdzie do uszu tych ,ktorzy sa Najsilniejsi w Kraju I a granicà,do ALHYi’im,do WSZYSTKICH Mocarzy,Mistrzyñ,Mistrzöw.STOJE W OBRONIE ZYCIA.G£os ten do ALHYi’m / ELOHYi’m w imieniu YAHHOSZaUAH NATCARI.
  Podpis
  Ambasador ZYCIA YHWH
  VictoriaH Gaw-EL

 37. Szanowny Panie Ministrze.W biblii jest wyraznie napisane “NIE ZABIJAJ “,”NIE MORDUJ,”,”NIE CZYÑ Z£A BLIZNIEMU SWEMU “.Ca£a moja rodzina ,ja wraz z moimi 369 przyjació£mi I spolecznoscia Kosciola Zielonswiatkowego I kosciola Ewanglicznego ,Kosciola Baptystycznego I Kosciola Wolnych Chrzescijan podnosze swoj glos przeciwko INSTALOWANIU 5G w naszej Ojczyznie,Równiez podnosze swoj przeciwko Wszystkim Ustawom ,KTORE Rzàd nagle wprowadzil ,które atakuja/zabijaja czy skracajà zycie ROSLINON,DRZEWOM OWADOM,PTAKOM,ZWIERZÈTOM,RYBOM ,LUDZIOM.NIE zgadzam sié by na terenie Mojego Ojczystego Kraju funkcjonowaly maszyny/elekt to onika czy systemy,ktore morduja ludzi I zywe istoty ,ktore stworzyl nasz Dobry Ojciec Stwórca YHWH JAH.Panie Ministrze chcé I domagamy sie usilnie by system 5G zostal WYCOFANY NATYCHMIAST DZISIAJ Z POLSKI Z NASZEJ ZIEMI W IMIENIU JEZUSA Z NAZARETU.Chce by Moj kraj byl zawsze piékny I zdrowy.Chce by zakwitaly w nim jab£onie I wszystkie mozliwe kwitnace I owocujace drzewa wedlug swego rodzaju.Chce by ptactwo lata£o pod Niebem I spokojnie wi£o swoje gniazda bezpiecznie na ZIEMI.Chce by ptaki mialy zawsze swoje korytwarze do lów I przelotow.Chce by ryby zarokily die w wodach w mojej Ojczyznie.Chce by byla bujna roslinosc.Chce by drzewa rosly po 1000 lat I wiecej.Chce by dano Wolnosc ZWIERZÈTOM I ptakom ,ktore sà we wiezieniu”ZOO”.Nie chcé widzieç p£aczu samotniego s£onia,ktory teskni do swojego stadnego zycia w Afryce.Chce by lwy zyly na Wolnosci w Afryce I ich klimacie,tak samo I te biedne wèze,odeskijcie je na pustynie np.Saharé.Ma mi£osc Boskà.Nie naduzywajcie MOCY elektycznych!
  Dajcie ludziom I ZWIERZÈTOM zyç.
  Szanowny Panie Ministrze.Jest Pan silny ,madry I u Wa£adzy dzisiaj.Tzn.Stwórca da£ Panu ,ten Tron na ten Czas.Stwórca takze da£ Panu ogromnà odpowiedzialnosc za te maleñstwa :pszczó£y,osy czmiele I inne zyjàtka.Czlowiek da rady zyç bez nich.Tak samo I ja.Pragnè zyc i pragne by ca£a fauna ,Flora/natura by zy£y. Dlatego Tak piszé.My nie mozemy sir baç GG czy EE gigantiów,gdyz oni sa w ogromnym juz stachu.Oni nie maja Prawa do naszego zycia.My mocno I stanowczo mowimy “NIE “Gigantowm I Olbrzymom.Ja wybieram zycie,Kocham Zycie,chcé zyc.Dano mi kiedys takie s£owo:”ZATRZYMAJ TYCH CO IDÀ NA ZAG£ADÉ” ! z ksiegi Proroka YHWH Izajasza.Nie ZABIJAJ!Nie morduj!Daj innym zyç.Nie nieszcz!Zachowaj kraj !,zachwaj Ziemie,Zachowaj ludzi ,Zachowaj Ptaki!Zachowaj Ryby!Zachowaj Zwierzàta!Zachowaj Wody!Zachowaj !Nie zabijaj !
  S£owa I G£os Moj Niech dojdzie do uszu tych ,ktorzy sa Najsilniejsi w Kraju I a granicà,do ALHYi’im,do WSZYSTKICH Mocarzy,Mistrzyñ,Mistrzöw. Do ALHYi’m / ELOHYi’m w imieniu YAHHOSZaUAH NATCARI.
  Podpis
  Ambasador ZYCIA YHWH
  VictoriaH Gaw-EL

 38. Proszę o pomoc w powrocie do zdrowia, bliższe info na stronie:

  https://www.fundacjaavalon.pl/nasi_beneficjenci/pawel_chrostek_404.html
  Liczę na każdy 1% podatku co roku ??

  Program do rozliczania Pitów:
  https://www.e-pity.pl/pity-2018/sub/program-online-epity-2019-KRS-0000270809–404

  Pomóc również można mi po przez zakup twórczości mojej Mamy na aukcji allegro:
  http://charytatywni.allegro.pl/antyki-i-sztuka?charityOrganizationPurposeId=725
  https://www.art-malarstwo.pl/

  Za wszelką pomoc bardzo dziękuję.

 39. Jestem przeciwny instalacji 5g bo wiem jaka jest zzkodliwa dla życia ludzi,zwierząt i roślin bez tego bedziemy zdrowsi i mieli w przyszłosci warzywa,owoce i mód naturalne oczywiscie a nie sytentyczne .STOP 5G I ZE ŚCIEMA NA TEMAD COVID 19 ,PRECZ Z WHO I B.GATSE TO SAMO ZŁO

 40. Jestem przeciwko bezprawnemu wdrażanie technologi 5g. Zlamano prawo pozwalając na montaż anten bez przeprowadzenia badań. Ca ja mówię badania są ale rządzący po raz kolejny złamali prawo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *