Chrońmy nasze dzieci ! – Petycja

Sytuacji szczepionkowej końca nie ma i chyba nie będzie, dopóki nie zaczniemy mówić jednym głosem. Niestety światła w tunelu nie widać, bo zbyt mało osób w naszym kraju interesuje się mediami niezależnymi. Media mainstreamowe przekazują dość wybiórczą wiedzę, a żeby mieć całkowity ogląd na sytuację trzeba po prostu poszukać głębiej.

Teraz przyszła kolej na nasze dzieci.. Jestem mocno tym wszystkim zaniepokojona, bo sama mam dzieci i nie wiem jak to wszystko się potoczy? Wiem jedno – będę je chronić choćby nie wiem co. To na co nie mam wpływu, to, że moim dzieciom przyjdzie żyć w mocno osłabionym i mało płodnym społeczeństwie.. Aż łzy cisną się do oczu..

 

Podpisz petycję ws. nie szczepienia dzieci

 

Wypowiedź wybitnego naukowca – byłego pracownika w firmie MODERNA

Dla tych co jeszcze nie zaszczepili swoich dzieci, albo wahają się z jakiś powodów, polecam odsłuchać ten 15-minutowy filmik. Co prawda ciut przestarzały, bo dotyczy wariantu covid delta, ale wiedza jak najbardziej aktualna. Może niektórym wydawać się nieco merytorycznie zawiły, bo autorem jest wybitny naukowiec Geert Vanden Bossche (były specjalista od szczepień w firmie MODERNA), ale każdy z pewnością wyciągnie z niego główny przekaz.  Mam nadzieję, że YT za szybko go nie wywali..

Filmik stanowi raczej krótki apel, niż rzeczowy zbiór wiedzy więc jeśli czujesz niedosyt polecam odwiedzić stronę profesora. Znajdziesz tam mnóstwo informacji.

Podpisz też petycję ws. nie szczepienia dzieci

 

Komisja senacka z udziałem lekarzy z Texasu

Przy okazji warto przesłuchać też komisję senacką z udziałem lekarzy z Teksasu, który od zawsze byli za naturalnymi rozwiązaniami. Warto zaznaczyć, że owi lekarze nie są przeciwnikami szczepionek. Sami wręcz szczepią swoich podopiecznych od dziesiątek lat. A mimo to przed sądem jednoznacznie sprzeciwiają się obecnym szczepieniom na COVID.

A z ciekawostek..

Szczepionkowy gigant firma Johnoson&Johnson już upada  przez masowe pozwy ludzi w USA (38 tys. poszkodowanych), którym ta szczepionka mocno nadszarpnęła zdrowie.

Wrzucane przez wiele osób w sieć wywiady, czy filmiki to tylko garstka informacyjna – czubek góry lodowej. Żeby mieć realny ogląd sytuacji, warto codziennie śledzić niezależne media, tak jak to inni słuchają TVN, czy Polsat-u. Szczególnie, że wiele cennych informacji w magiczny sposób szybko znika z sieci..

Kochani, dbajmy o siebie i o swoją odporność stosując proste zasady, jakie każdy z nas może wdrożyć z dnia na dzień do swojego życia. Opisałam je w PROTOKOLE na COVID.

 

 

1 myśl na “Chrońmy nasze dzieci ! – Petycja”

  1. “Szczepionkowy gigant firma Johnoson&Johnson już upada przez masowe pozwy ludzi w USA (38 tys. poszkodowanych), którym ta szczepionka mocno nadszarpnęła zdrowie.”

    Przecież te pozwy są za azbest w pudrze dla niemowląt i powikłania z tego powodu, a nie szczepionkę która rzekomo “mocno nadszarpnęła ludziom zdrowie”. Albo niebywała ignorancja albo jawna manipulacja. Masakra…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *