Zdalny biorezonans, czyli leczenie z materiału DNA – Opinie ludzi

Powiązane artykuły:

Chłoniak

Około 2 tygodnie temu miałam telefon od mamy, która ma chłoniaka. Zapytała mnie czy dalej jest na nią włączona ta maszyna, bo wyraźnie odczuła ją około 9.30. To zabawne, ale tamtego dnia włączyłam jej właśnie pełny detoks o godzinie 9.00. To niesamowite! Ona tak samo jak ja odczuwa kiedy dokładnie rozpoczynam jakiś program i kiedy go kończę. Tak dobrze sobie radzi, że jej lekarz Anderson powiedział jej, żeby nic więcej póki co nie robiła i poczekamy do następnej wizyty za 3 miesiące. Wszystkie cysty zniknęły i nie odczuwa już tak silnego bólu jak wcześniej. Nie mogę w 100% stwierdzić, że to zdalne leczenie, bo robimy jeszcze inne terapie naturalne, ale to co zauważyłam na pewno, to że zdalne programy pomogły jej zejść z morfiny i Dilaudid (narkotyczny lek przeciwbólowy stosowany w leczeniu bólu) i pozwoliły wrócić ze szpitala do domu.

Mój onkolog był zdumiony

Mam czwarte stadium raka komórek nerkowych i zostałam odesłana do domu, żeby „uporządkować sprawy”. Przez jakiś czas używałam zdalnego systemu Spooky i właśnie zrobiono mi tomografię komputerową. Mój onkolog był zdumiony. Większość przerzutów do płuc zniknęła, a główny guz w nadnerczach nie urósł przez ostatnie 6 miesięcy i wygląda w chwili obecnej na stabilny. Robiłam protokół dr Budwig i używałam non stop zdalnych biorezonansowych programów leczenia. Dr Johann Stegmann zleciła ponowne wykonanie 3 skanów wzdłuż zwłóknień płuc i nerek oraz trzeci miał być powtórką ostatniego. Wyniki się powtórzyły. W tym czasie w programie zdalnym szły naprzemiennie wirusy BX. Warto rozpowszechniać te informacje, żeby wszystkim dać nadzieję.

Guz sutka się kurczy

Cześć, chciałam zakomunikować kilka pozytywnych rezultatów, które uzyskaliśmy Systemem Remote. Mamy przyjaciela, który ma raka sutka i przez ostatnie 2 tygodnie zapuszczaliśmy jej na zmianę programy na wybijanie patogenów i generalny detoks. Włączyliśmy też set w systemie zdalnym MN na „Łagodny guz sutka” na 24-48 godzin. Potem zmieniliśmy na zdalny system BN i włączyliśmy program „Detoks 4, Detoks nerek, wątroby, limfy i jelit”. Po tygodniu przyjaciel zakomunikował, że guz zmniejszył się o połowę. Po kolejnych 5 dniach powiedział, że jest jeszcze o 60 – 70% mniejszy. Był tak zdumiony i pod takim wrażeniem, że poprosił nas, żebyśmy zakupili mu system spooky, co zrobiliśmy.

Jak sami obserwujemy.. niektóre sprawy rozwiązują się szybciej, inne wolniej. Miejcie cierpliwość i jedną sprawę na uwadze – jeśli coś od razu nie daje rezultatów albo nie zmienia się w przeciągu 4 – 5 dni na danej częstotliwości, wypróbujcie inną. Wkrótce znowu planuję napisać o finalnych rezultatach przyjaciela z guzem, kiedy już całkowicie zniknie.

Dziękuję zespołowi Spooky i wszystkim, którzy przyczynili się do tworzenia tego forum.

To ja, bardzo szczęśliwa, Elizabeth.

Ciśnienie / ból gardła / fibromialgia i sukces systemu Remote

Chciałbym opowiedzieć wszystkim o swoich ostatnich sukcesach. Byłem z początku ku temu bardzo sceptyczny, ale Spooky naprawdę trzyma fason!

Moja żona jest na lekach na nadciśnienie od 5 lat, a jeśli zapomni wziąć to codziennie, odpływa! Około 145 – 165, najlepsze wyniki jakie kiedykolwiek widziała, to 125 i nie spadają za nic! Uruchomiliśmy 1 zestaw wysokie ciśnienie i bez zmian. Następnego dnia o godzinie 6:30 po raz pierwszy przeprowadziliśmy „Convergence Sweep” i po 1 godzinie poczuła coś zabawnego w okolicy serca. Po zakończeniu sprawdziliśmy jej ciśnienie i było to 113/76! NIEMOŻLIWE! Sprawdzaliśmy je co 2 godziny i wynik 121/84 był najwyższy. Zatem.. żona tym razem nie wzięła lekarstw na ciśnienie przed snem, a dziś rano pomiar utrzymywał się na poziomie 118/74. CO JEST GRANE?????

Brakuje mi słów i dziękuję Bogu za to. Codziennie monitorujemy jej ciśnienie. Jeśli znowu wzrośnie, ponownie uruchomimy „Convergence Sweep” i będziemy monitorować. Naprawdę brakuje mi słów. DZIĘKUJEMY WAM ZESPOLE SPOOKY !!!

Och, przetestowałem dzieci z bólem gardła i przeszło w ciągu 1 dnia.

Moja sąsiadka nigdy nie czuła się lepiej i przestała brać swoje lekarstwa na Fibormialgię (ściśle ją monitorując). Absolutnie NIESAMOWITE!

Borelioza / Generalny detoks / Odbudowa kolagenu / Wypadanie włosów

Nie będę się już rozpisywać i przekonywać do tego, że System Remote działa, bo działa. Przetestowałam go wzdłuż i wszerz na przeróżnych programach. Na sobie i najbliższych.

Postanowiłam przytoczyć jedynie te bardziej znaczące, przy których zanotowałam pozytywne efekty.

 

Generalny detoks

Na wielu osobach: członkach rodziny, najbliższych i na sobie oczywiście przeprowadziłam generalny detoks organizmu, który objął:

Z początku zaobserwowałam zdecydowane nasilenie bólów głowy i lekki trądzik, co świadczyło o tym, że program działa. Organizm zdecydowanie się oczyszczał.

Program detoksu celowo zastosowałam przed programem na boreliozę, żeby odciążyć organizm przy późniejszej wzmożonej pracy.

 

Borelioza / Choroby przewlekłe

Półroczny program na boreliozę był dużym przedsiemwzięciem dla całej rodziny. Oczyściliśmy w ten sposób organizm z wielu patogenów zalegających w organizmie, takich jak borelie, paciorkowce, wirusy i wiele wiele innych.

Każdy zarejestrował ogólną poprawę zdrowia. Myślę, że gdyby wszyscy wprowadziliby zalecaną przeze mnie dietę, efekty byłyby bardziej znaczące ;) A tak.. osoby na diecie zarejestrowały lepsze wyniki i samopoczucie, niż pozostali (dedukuję, że właśnie z tytułu diety). Niemniej jednak każdy czuł się ogólnie “lżejszy”, a mamie, która miała bóle stawów, przeszły one całkowicie.

Dlaczego wszyscy stosowaliśmy program na boreliozę? Bo każdy z nas miał ją obecną w organizmie, choć nie w formie aktywnej. 95% ludzi nosi w sobie nie w pełni rozwiniętą boreliozę. Tą tendencję wyraźnie widzę w badaniu biorezonansem.

Po zakończonym programie u każdejosoby borelioza się cofnęła. Jak nie całkowicie, to znacząco.

“Program boreliozowy” zaliczyłabym właściwie do ogólnego czyszczenia organizmu z patogenów, co ma miejsce przy jakiejkolwiek chorobie przewlekłej. Jest to naprawdę szeroki i przemyślany w czasie plan podporowy radzenia sobie z jakąkolwiek dolegliwością przewlekłą. A że program jest zdalny, moim zdaniem to nawet i lepiej, gdyż Reakcje Herximera były naprawdę dla wszystkich znośne.

 

Odbudowa kolagenu

Ciekawym programem była odbudowa kolagenu, stawów i tkanek po przebytej boreliozie.

Borelioza w każdym przypadku żywi się kolagenem, dlatego wszyscy boreliozowcy mają jego niedobory. Efekty były tak wyraźne, że już po 3 dniach programu siostra stwierdziła, że jakoś tak lepiej wyglądam, jakaś taka pełniejsza jestem?

Borelioza rzeczywiście “zjadła” mi sporo kolagenu. Jego odbudowę stosuję nieustannie do dzisiaj. Jest to długi proces, ale konieczny, no i powoli powoli efekty postępują.

 

Wypadanie włosów

Jednym z najbardziej zaskakujących dla mnie rezultatów był program na wypadanie włosów.

Był taki okres w moim życiu, że włosy dosłownie mi się sypały garściami. Był to efekt przebytego silnego stresu i trwało to około 3 lata. Wypróbowałam całą batalię suplementów i wcierek na włosy. Były to preparaty, które wcześniej mi pomagały na włosy. Niestety tym razem z niewielkim skutkiem.

Jak to się mówi “tonący brzytwy się chwyta” – włączyłam zakupiony zdalny biorezonans wyłącznie na wypadanie włosów. Po trzech dniach włosy przestały wypadać! Ten efekt dalej się utrzymuje.

Dotychczas stosowałam System Remote na zupełnie inne problemy: usuwanie patogenów, przeróżne detoksy itp. Nie chciało mi się wierzyć, że zadziała on na tak znaczący problem jakim jest wypadanie włosów. W końcu nic innego działało.. Żałuję swojego sceptycyzmu, bo miałabym dzisiaj znacznie więcej włosów na głowie..

Kasia Kurczyńska

Powiązane artykuły:

Źródła:

2 myśli na “Zdalny biorezonans, czyli leczenie z materiału DNA – Opinie ludzi”

  1. Witam mam pytanie czy zna Pani kogokolwiek kto ma w Polsce pojęcie o leczeniu borelioza biorezonansem zaznaczam że byłem w kilkunastu miejscach i nikt mi nie pomógł dlatego proszę o odpowiedź

  2. Cześć, moje doświadczenie z spooky remote jest następujące:
    program na pamięć – znacznie poprawił mi koncentracje,ale i wydarzenia które wydawały mi się bardzo odległe i których bym nomrlanie nie pamiętał, tak teraz pamiętałem.
    robiłem również oczyszczanie z metali ciężkich i zwykle dieta,smooti,kolendra chlorella, ale też przez remote, więc ciężko mi określić czy działało, ale na pewno.
    program na bolerioze, również zanotowalem spadek objawów. Zdecydownie moge polecić, to nie jest placebo na pewno :) pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.