Pobierz e-booki i pdf-y

 

Choroby, a Patogeny i Toksyny

Czy zdajesz sobie sprawę z faktu, że dość powszechne problemy zdrowotne, np: kaszel, przeziębienie czy choroby autoimmunologiczne, mogą być w dużej mierze spowodowane przez patogeny i pasożyty?

Przeciętny człowiek kojarzy słowo “pasożyt” z glistą, owsikiem czy tasiemcem. Jednak to nie tylko pasożyty wywołują choroby, jak się większości zdaje. Za poważnymi chorobami przewlekłymi – autoimmunizacyjnymi, stoją mniejsze drobnoustroje takie jak wirusy, bakterie, grzyby i pierwotniaki.

“Choroby, a Patogeny i Toksyny” to 17 – stronnicowy e-book z wykazem dolegliwości i chorób wywołanych przez konkretne patogeny. Ten praktyczny manual pozowoli Ci zidentyfikować w organizmie potencjalny patogen odpowiadający za twoje objawy.

Uznałam, że warto zrobić takie zastawienie, chociażby dla przybliżonej samodiagnozy. Wbrew pozorom jest to całkiem praktyczna metoda identyfikacji patogenów i pasożytów. Moje doświadczenia z badaniami kału w kierunku pasożytów niestety nie zdały rezultatu, o czym więcej pisałam tutaj.

W ten właśnie sposób z 95% skutecznością lata temu zdiagnozowałam u siebie w oragnizmie egzystujące pasożyty. Tę domową diagnozę potwierdził w późniejszym czasie biorezonans.

 

Pasożyty – Objawy, Choroby, Dolegliwości

“Pasożyty – Objawy, Choroby, Dolegliwości” to praktyczny 16-stronnicowy manual z wykazem pasożytów i patogenów i ich powiązaniem z konkretnymi chorobami.

Na podstawie tego praktycznego wykazu można sobie uświadomić, że zróżnicowanie naszych objawów należy do przykładowo jednego, czy dwóch patogenów.

Ponadto przy założeniu, że wiesz już jakiego nosisz w sobie patogena, ten manual wskaże Ci potencjalny kierunek innych dolegliwości, czy chorób predysponujących do konkretnego patogenu.

 

Szkodliwe substancje kosmetyczne

“Szkodliwe substancje kosmetyczne” to 17-stronnicowy skorowidz najbardziej szkodliwych substancji występujących w popularnych kosmetykach, które używa większość z nas. Wczytując się w szczegóły oddziaływania tych substancji na nasze zdrowie uświadamiamy sobie jak bardzo destrukcyjne dla naszego zdrowia jest chociażby używanie “supermerketowego” balsamu o malinowym zapachu. Krótka lektura tego e-booka nie tylko przekonuje do tego, jak ważne jest używanie bezpiecznych kosmetyków ze sprawdzonych źródeł, ale również zachęca do zmian starych nawyków na nowe.

 

Rife Frequency List – Lista częstotliwości patogenów wg. Rife’a

“Rife Frequency List” to 171-stronnicowy darmowy e-book (pozyskany ze strony Spooky2.com) z wykazem częstotliwości pasożytów i różnych chorób.

Jest to w mojej ocenie chyba najbardziej aktualna lista częstotliwości patogenów i chorób jakie znam (sierpień 2015 r.). Jeśli masz namiar na aktualniejsze źródło, to prosiłabym o informację :)

 

Louise Hay – Możesz uzdrowić swoje życie

Główne przesłanie autorki streszcza się w zdaniu: “Jeżeli tylko jesteś gotów uruchomić siły swojego umysłu, możesz wyleczyć się niemal z każdej choroby”, co sama autorka uczyniła lecząc się w ten sposób z nowotworu.

Na stronie możliwość pobrania jedynie 24-stronnicowego fragmentu książki Louise Hay“Możesz uzdrowić swoje życie”. Ten fragment to jednak esencja mentalnej pracy nad swoimi przypadłościami.

E-book stanowi wykaz psychosomatycznego znaczenia chorób wg. Louise L. Hay. Połączyła ona zależności naszych myśli i emocji z konkretnymi dolegliwościami i udowodniła ich błędne koło. Określiła w ten sposób prawdopodobną przyczynę choroby w sferze mentalnej oraz utworzyła na nowy wzorzec myślowy dla danej dolegliwości.

Sprawy warte przemyślenia..

Niemniej, zachęcam do utworzenia swojej własnej listy dolegliwości, a w efekcie listy nowych wzorców myślowych i powtarzania ich na głos codziennie jak mantrę. Czasami nawet kilkadziesiąt razy dziennie.

I nie zniechęcaj się, jeśli od razu nie odczujesz efektów swojej pracy. Jesteś na dobrej drodze ku poradzeniu sobie ze swoimi przypadłościami w sferze duchowej  :)

22 myśli na “Pobierz e-booki i pdf-y”

 1. Pingback: Droga do Choroby, czyli Dlaczego Chorujemy? cz.1 | Moja Symbioza

 2. Pingback: Zespół Nieszczelnego Jelita jako czynnik wyzwalający Chorobę Autoimmunizacyjną | Moja Symbioza

 3. Pingback: Przegląd skutecznych Kuracji Przeciwpasożytniczych | Moja Symbioza

 4. Pingback: Rys historyczny współczesnego Biorezonansu | Moja Symbioza

 5. Pingback: PROTOKÓŁ - Pasożyty - Odrobaczanie. Czyli Jak podejść do tematu? | Moja Symbioza

 6. Pingback: PROTOKÓŁ - Ból głowy i Migrena - Przyczyny pierwotne - cz.1 | Moja Symbioza

 7. Pingback: Czy kosmetyki mogą być niebezpieczne? Przekonaj się co Ci zagraża ze strony środków do pielęgnacji ciała – cz. 2 | Moja Symbioza

 8. Pingback: Royl Rife i Maszyna Rife’a - Początki współczesnego Biorezonansu | Moja Symbioza

 9. Pingback: Pasożyty na TAK i na NIE, czyli Za i przeciw odrobaczaniu | Moja Symbioza

 10. Pingback: Toksyny są wśród nas. Skorowidz Toksyn. Cz. 2 | Moja Symbioza

 11. Pingback: Toksyny i patogeny, a problem chorób cywilizacyjnych | Moja Symbioza

 12. Pingback: Biorezonans działa, czy nie działa? Kulisy działalności dzisiejszych gabinetów | Moja Symbioza

 13. Pingback: Przyczyny zaburzeń gospodarki cukrowej. Jak sobie radzić z problemem? | Moja Symbioza

 14. Pingback: PROTOKÓŁ Anty-Pasożytniczy wg. Huldy Clark | Moja Symbioza

 15. Pingback: Czy istnieje zależność pomiędzy glutenem i endometriozą? Badania, badania.. | Moja Symbioza

 16. Pingback: PROTOKÓŁ – Aspekt Indywidualny – Endo cz.1 | Moja Symbioza

 17. Pingback: Protokół Becka - Zapper BB i Pole elektromagnetyczne PEMF w praktyce | Moja Symbioza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *