Pobierz e-booki i pdf-y

 

Jeśli masz ochotę pobrać któryś z poniższych e-booków, napisz do mnie na adres:
mojasymbioza [małpa] gmail.com 

Choroby, a Patogeny i Toksyny

Czy zdajesz sobie sprawę z faktu, że dość powszechne problemy zdrowotne, np: kaszel, przeziębienie czy zwykły ból głowy, mogą być w dużej części spowodowane przez pasożyty?

Przeciętny człowiek kojarzy słowo “pasożyt” z glistą, owsikiem czy tasiemcem. Do pasożytów zalicza się jednak również grzyby, pierwotniaki, bakterie i wirusy (przy czym najwięcej uwagi medycyna zdaje się poświęcać dwom ostatnim grupom). Dlatego dziś częściej spotkamy pojęcie “patogenów”, a nie pasożytów.

“Choroby, a Patogeny i Toksyny” to darmowy e-book z wykazem dolegliwości i chorób wywołanych przez konkretne pasożyty. Ten praktyczny manual pozowoli Ci zidentyfikować w organizmie potencjalnego pasożyta zależnie od objawów, które posiadasz.

Uznałam, że warto zrobić takie zastawienie, chociażby dla przybliżonej samodiagnozy. Przyjrzyj się zatem zagrożeniom związanym z pasożytami. Wbrew pozorom jest to całkiem praktyczna metoda diagnozy pasożytów. Moje doświadczenia z badaniami kału w kierunku pasożytów niestety nie zdały rezultatu, o czym więcej piszę tutaj.

W ten właśnie sposób z 95% skutecznością zdiagnozowałam u siebie w oragnizmie egzystujące pasożyty. Tę domową diagnozę potwierdził później dobry biorezonans.

 

Pasożyty – Objawy, Choroby, Dolegliwości

“Pasożyty – Objawy, Choroby, Dolegliwości” to darmowy e-book z wykazem pasożytów i ich powiazaniem z konkrenymi chorobami.

Przy założeniu, że wiesz już jakiego nosisz w sobie pasożyta, ten praktyczny manual wskaże Ci potencjalny kierunek innych dolegliwości, czy chorób predysponujących do konkretnego patogenu.

 

Szkodliwe substancje kosmetyczne

“Szkodliwe substancje kosmetyczne” to 17-stronnicowy darmowy skorowidz najbardziej szkodliwych substancji występujących w popularnych kosmetykach, które używa większość z nas. Krótka lektura przekonuje do tego, jak ważne jest używanie bezpiecznych kosmetyków ze sprawdzonych źródeł.

 

Rife Frequency List – Lista częstotliwości patogenów wg. Rife’a

“Rife Frequency List” to 171-stronnicowy darmowy e-book z wykazem częstotliwości pasożytów i różnych chorób.

Jest to w mojej ocenie najbardziej aktualna lista częstotliwości patogenów i chorób jakie znam (sierpień 2015 r.). Jeśli masz namiar na aktualniejeszcze źródło, to prosiłabym o informację :)

 

Louise Hay – Możesz uzdrowić swoje życie

Główne przesłanie autorki streszcza się w zdaniu: “Jeżeli tylko jesteś gotów uruchomić siły swojego umysłu, możesz wyleczyć się niemal z każdej choroby”, co sama autorka uczyniła lecząc się w ten sposób z nowotworu.

Oferuję Wam 24-stronnicowy fragment darmowego e-booka “Możesz uzdrowić swoje życie”.

E-book stanowi wykaz psychosomatycznego znaczenia chorób wg. Louise L. Hay. Połączyła ona zależności naszych myśli i emocji z konkretnymi dolegliwościami, określiła prawdopodobną przyczynę choroby i nakierowała na nowy wzorzec myślowy.

Sprawy warte przemyślenia..

4 myśli na “Pobierz e-booki i pdf-y”

  1. Pingback: Protokół Becka - Zapper BB i Pole elektromagnetyczne PEMF w praktyce | Moja Symbioza

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.